Views Metatag probléma

zedclans képe

Üdv, ismét a nagyközönséghez fordulok, mivel eddig mindig sikerült okosat írnotok nekem. Továbbra is a Views-al játszadozok, sikerült a „fő” problémáim megoldani, így minden szépen listázódik. Viszont nem szeretném SEO szinten sem elrontani az oldalt, így azt is szemügyre kellett vennem.
Problémám az, hogy szótárkifejezéseket csoportosítva listázok views-al, metatag beállításnál alapesetben pedig a Views nevét, leírását, örökli metába, ez probléma, mert így bármelyik kifejezés is kerül listázásra, mindegyiknek a Views neve, leírása kerül metatagbe.
Megnéztem a szótár-->kifejezés alatt, szépen kitöltöttem mindnek a meta tulajdonságait, és ha a views kihagyom, a folyamatból szépen látszik miden forrásba.
Próbáltam felülírni a Views-ba a metára vonatkozó dolgokat, hogy örökölje a term name, desc, keywords, részt, de akkor visszadobja, hogy nincs elérhető vezérjelbe. Metatag modul-t olvasva, elméletben támogatnia kellene. Hol lehet a hiba? Mégis szükség van hozzá külön modulra?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
zedclans képe

Olvasgattam kicsit a metatag modul issuei között, és erre találtam rá, https://www.drupal.org/node/2101301

Tehát, ha jól értem ez a metatag hibája, hogy nem jelenik meg megfelelően,

0
0