Telepítés közbeni hiba

laoudosis képe

Helló, kicsit hosszabb idő után tértem vissza a Drupalhoz. Telepíteni szeretném a 8.4-es verziót, de az adatbázis beállítása után az oldal telepítése elején hibaüzenettel leáll. Mi lehet a gond? Köszönöm a segítséget.
PHP verzió:5.6
MySQL: 5.6
Hibaüzenet:

An AJAX HTTP error occurred.
HTTP Result Code: 200
Debugging information follows.
Path: /core/install.php?rewrite=ok&langcode=en&profile=standard&continue=1&id=1&op=do_nojs&op=do
StatusText: OK
ResponseText:
Deprecated: Automatically populating $HTTP_RAW_POST_DATA is deprecated and will be removed in a future version. To avoid this warning set 'always_populate_raw_post_data' to '-1' in php.ini and use the php://input stream instead. in Unknown on line 0
Warning: Cannot modify header information - headers already sent in Unknown on line 0
RuntimeException: Failed to start the session because headers have already been sent by "" at line 0. in Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Storage\NativeSessionStorage->start() (line 135 of /home/ov015400/kerekes/vendor/symfony/http-foundation/Session/Storage/NativeSessionStorage.php).

Taxonomy upgrade extras: 
Drupal verzió: 
Balu Ertl képe

Mélyen elrejtve a hosszú hibaüzenetben én ezt találtam, mint esetleg lehetséges fogódzót:

„To avoid this warning set 'always_populate_raw_post_data' to '-1' in php.ini”

Próbáltad, hogy átállítod ezt a PHP-d beállításaiban, és úgy hajlandó-e továbblépni?

1
0
nevergone képe

Illetve érdemes lenne újra felmásolnod mindent a tárhelyre felülírással. Biztosan nem került az egyik PHP fájl elejére valami a nyitó <?php jelölés elé? Szóköz, újsor-karakter, akármi.

0
0
laoudosis képe

Köszönöm a hozzászólásokat, végül is a PHP 7-es verzió segített.
További szép napot mindenkinek.

0
0

LAou