költöztetéssel szívok

HoneyCakeMaker képe

Sziasztok!

A fiam iskolája honlapjának költöztetésére kértek meg, ami eddig a neobase-nél volt. Mivel már több ilyen költöztetésen sikeresen túl vagyok, társadalmi munkában elvállaltam.
Telepítés, ftp-s másolás megvolt, aztán adatbázis mentés és az új helyen restore.
És innentől a szívás. A nyitóoldalt látom minden smink nélkül, de semmilyen link nem működik, admin url-ek sem. Pedig phpMyadminban ott az importált adatbázis.
Hogy lássátok, miről van szó:
Ebből lett EZ

Mit baltáztam el? Ennyi infó alapján tudnátok segíteni?

Drupal verzió: 
Petik képe

Másik sminkkel, pl. Garland próbáltad már?

0
0

Üdv. Peti

HoneyCakeMaker képe

de sajnos a helyzet változatlan volt.

0
0
Sk8erPeter képe

Szerintem az lehet a(z egyik) hibaforrás, ami másoknál is előfordult:

hogy az adatbázisban a neobase-es hivatkozások maradtak meg.
Esetedben ez a
/sites/szentjozsefiskola.neobase.hu/
a /sites/all/ helyett.
Ezeket valószínűleg le kellene cserélned.
(Lásd például a source-t megnyitva a favicon.ico-t, ami még mindig a korábbi oldalra hivatkozik:
/sites/szentjozsefiskola.neobase.hu/files/zeropoint_favicon_0.ico
)
De mindenképp készíts több mentést is a módosítások előtt, nehogy gond legyen.

0
0
HoneyCakeMaker képe

/admin/settings/file-system nél módosítom az alapokat. Ekkor lepődtem meg, hogy arra is not found on this server volt a válasz. Tulajdonképpen a bejelentkezés oldal az egyetlen, amit elérhetőnek találtam a nyitóoldalon kívül.

A képek elérési útjának módosítására fel vagyok készülve, de nem jutottam el odáig.:(

Belenéztem egyébként az adatbázis mentésbe text editorral, és rákerestem a neobase.hu -ra, de csak képeknél, letölthető fájloknál és egy-két .js-nél szerepelt, de ugyanígy néztek ki azok a mentéseim is, amelyekkel csont nélkül sikerült a költöztetés.

0
0
aboros képe

valamiért nincs clean url. például dw26567.darkware.hu?/q=admin oldalnak mennie kell. ha így van, akkor hiányzik a .htaccess vagy valami más szerver oldali dolog miatt nincs clean url. ha hagyományos se megy, akkor még gondolkodok, de szerintem nemtom :)

3
0

-
clear: both;

HoneyCakeMaker képe

balfék vagyok!!!
A .htaccess valóban lemaradt. Köszi

0
0