Flag modul használata többnyelvű oldalon

vikicica22 képe

Feltelepítettem a flag modult de sehol nem tudom beállítani az hogy csak a magyar oldalon tudjam használni.

Vannak tartalmak amik magyarul és angolul le vannak fordítva a i18n modul segítségével és én csak azt szeretném hogy a magyar nyelvű tartalmaknál lehessen használni a flag –et. Erre van valami megoldás?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Sk8erPeter képe

Mi a konkrét feladat? Esetleg saját modullal belepacsálhatsz, és eltüntetheted a Flag modul által kirakott linkeket és egyebeket azoknál a nyelveknél, ahol nem kívánatos a jelenléte. Amúgy tapasztalatom azzal kapcsolatban nincs, hogy nyelvtől függően lehet-e egyáltalán korlátozni a Flag használatát (kattintgatva, admin-felületen).

0
0
vikicica22 képe

A magyar tartalomnál megjelenik a követem ezt a tartalmat, de mikor átkapcsolok a nyelvi zászló segítségével a tartalom angol megfelelőjére akkor az angol nyelvű tartalomnál nem szeretném, hogy ott is ott legyen a tartalom követése, tehát csak a magyar nyelvű tartalmakat lehessen követni a flag modul segítségével.

0
0
Sk8erPeter képe

Pont azt javasoltam én is tegnap, amit szantog alább leírt (modullal eltüntetés).

0
0
szantog képe

Modulból pár sorral le lehet irtani, valahogy így:

  1. function MODULE_link_alter(&$links, $node, $comment = NULL) {
  2. if ($node->language != 'HU') {
  3. unset($links['flag']; //Vagy ahogy epp hivjak
  4. }
  5. }

Már amennyiben a node linkjei között jeleníted meg a flag linkjeit is.

Ennél egyszerubben sztem csak cssbol lehet, i18n-LANGCODE body class alapján ami meg ugye nem a legtutibb.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.