szerző és dátum kiírásának megváltoztatása

jaunty képe

A bejegyzések címe után most így jelenik meg a szerző és a dátum:

By Paradicsom - Posted on május 10th, 2009

Hogyan tudom megváltoztatni ilyenre:

Paradicsom írta 2009 május 10.-én?

Köszönöm a segítséget.

Drupal verzió: 
Jenő képe

A sminked könyvtárában levő node.tpl.php fájlban keresd meg a megfelelő sort és módosítsd.

0
0
Bálint képe

Vagy, ami szebb megoldás, -és ezt a DUG17 óta tudjuk :)- előfeldolgozó függvényt használsz.

A sminked template.php-jében (ha nincs ilyen, létre kell hozni) kell megvalósítanod a phptemplate_node_submitted függvényt. Jobb, ha a phptemplate helyére a sminked nevét írod. Itt összeállítod úgy a kimenetet, ahogyan szeretnéd, és nem kell a node.tpl.php-ben turkálni.

Gondolom, felkerül majd a videó is, ott pont ugyanezt csinálta meg pp.

szerk.: ja, és ne felejtsd el a smink regisztrációs tárat üríteni! (admin menünél bal felső sarokban lévő favikon, vagy sminkeknél egy mentés)

0
0
Pál úr képe

Így első blikkre nem biztos, hogy fel van telepítve a magyarítás, engedélyezve van a magyar nyelv. Lehet, hogy először azzal kellene kezdeni.

0
0
Paal képe

Sokat segítene ha tudnánk milyen smink.

0
0

--
Palócz Paal Pál, a drupal.hu admin csoportjának tagja
Ajánlott olvasmány: Eric Steven Raymond - Hogyan kérdezzünk okosan

jaunty képe

Köszönöm a válaszokat!
Van magyarítás a smink pedig ha ziloblog.

Megycsináltam a változtatásokat a node.tpl.php-ban. Az elegancia most nem hangzott túl egyszerűen, úgyhogy kihagytam. Majd, a kicsit jobban értek hozzá. :)

0
0
tofe képe

Engem az érdekelne, hogy ezt a fenn említett szöveget, hogy vagy hol lehet kikapcsolni h ne jelenítse meg.

Ha lehet akkor a tagged:.... feliratot is szeretném eltüntetni.

Előre is köszönöm a válaszokat!

0
0
Nagy Gusztáv képe

A sminkelés fejezete alapján mennie kellene.

Egyébként ha linket adsz az oldalhoz, sokkal értelmesebb választ kaphatsz :-)

0
0

Nagy Gusztáv

fox mulder képe

Az eltűntetés is módosítás, úgyhogy az eddigi megoldások (node.tpl.php és phptemplate_node_submitted()) a számodra is megfelelőek.

0
0

Fox Mulder

Közszolga képe

Ha a beküldő nevét és a dátumot el akarod tüntetni, azt a sminkek általános beállításainál is megteheted a "Beküldési információk kijelzése" pont alatt, méghozzá tartalomtípusonként.

0
0
tofe képe

Az első fele ezzel a módszerrel eltűnt :)

Még azt a TAGGED dolgot akarom majd eltüntetni de akkor az a node.tpl ben kell keresnem, mint írtátok..

0
0