www és jogosultságok

alan képe

Most tűnt fel, hogy www előtag nélkül a weboldalam fura dolgokat művel. Beállítottam a jogosultságokat a TAC lite alatt és hol működött, hol nem, aztán észrevettem, hogy ha az adott oldalt, ami nincs letiltva www előtaggal nézem meg, akkor megy, ha nem akkor nincs jogosultságom hozzá. Gyorsan beállítottam a .htaccess fájlban, hogy magától mindig irányítsa át úgy, hogy legyen www előtag, mert másképp meggyűlik a bajom, mert furán viselkedik a jogosultságokkal.
Hogyan tudom elhagyni a www előtagot úgy, hogy működjön is? Ha a .htaccess fájlban azt állítom be, hogy ha www előtaggal nézek meg egy oldalt, akkor irányítsa át www előtag nélkülire, akkor sajnos a legtöbb oldalra azt adja meg, hogy nincs jogosultságom megtekinteni. (Természetesen főadminként minden ok, amikor sima júzerekkel tesztelem akkor van gond). A webhely infóknál alapértelmezettként mindenhol ottvan a www előtag, gondolom ezért kellene nekem is mindenhol úgy használni... Én azonban www nélkül szeretném, de úgy, hogy működjön is rendesen, van valakinek ötlete, hogy mi lenne a teendő?

Drupal verzió: