View probléma smink váltásánál

machobymb képe

Drupal 6 alatt lévő oldalamnál sminket váltanék.
Az egyik az a Pixture Reloaded, melyet sajáttal szeretnék leváltani.
A View egy felsorolást tartalmaz, mely Pixture-ban renddesen megjelenik, viszont az új smink alatt azonban a felsorolás jel és az utána lévő szöveg külön sorban jelenik meg, mintha lenne egy sortörés benne, de nincs az oldal forrásában.

A stílus: HTML lista, sorstílus: Mezők.

Kérdésem: mit és hogyan kell beállítani, módosítani, hogy a megjelnítés rendben legyen?

Taxonomy upgrade extras: 
Drupal verzió: 
Nagy Gusztáv képe

A forráskód nélkül elég nehéz segíteni. Egy link jó lenne.

0
0

Nagy Gusztáv

machobymb képe

Kirakom a kódot, ha megírod, hogy melyik fájlból ollózzam be. Vagy a nézethez tartozó lekérdezés kódját ollózzam be?

0
0
Nagy Gusztáv képe

Ha adsz egy általunk látható linket, akkor a HTML/CSS részéhez hozzáférünk. Első körben én ezt nézném meg.

0
0

Nagy Gusztáv

machobymb képe

Arra már rájöttem, hogy a problémát az okozza, hogy a tartalmon belül a felsoroláshoz nem tartozik osztály.
Viszont a nézetben a view-content-en belül van egy item-list, azon belül pedig az alábbi osztályba vannak besorolva a lista elemei:

  • views-row
  • views-row-1
  • views-row-odd
  • views-row-first
  • views-row-2
  • views-row-even
  • ...

Kérdés: ezek stílusát hogy lehet beállítani, vagy hol tudom a nézetet tartalmazó fájl szerkeszteni, hogy töröljem ezeket az osztályokat?

0
0
machobymb képe

Sikerült megoldanom, igaz kicsit utána kellett olvasgatni, de a views-....tpl.php-k babrálása megoldotta a problémámat.

0
0