Video field lejátszása lightbox effekttel

ystie képe

Üdv!

User által feltöltött videót szeretnék megjeleníteni lightbox effektel.

Több létező megoldást láttam embedded videó lejátszására, viszont saját videóhoz nem sikerült még működő alternatívát találnom.

Media Colorbox-szal jutottam eddig legtovább, sikerült benne megjeleníteni a videót (MediaElement.js játszotta le), viszont az a problémám vele, hogy mikor megjelenik a colorbox, elindul a hang, de a videó nem. Ez után, ha rákattintok a play gombra, akkor elindul újra a hang, és ezúttal a videó is. MediaElementben nem találtam Autoplay beállítást, más videó lejátszót pedig nem tudok megadni a Media Colorbox modulnak (a MediaElementet alapból felismerte valahogy).

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
docker képe

Ha a háttérben indul el a videó akkor megpróbálhatod a tartalomtípus megjelenítési beállításainál leellenőrizni a colorbox beállításokat (fogaskerék) amik a video field megjelenítéséhez tartoznak.

Itt külön állíthatod a node-ban és a colorbox-ban történő nmeghjelenítést külön-külön. Próbáld meg átállítani a node-ban történő megjelenítést monjuk valami preview képre vagy linkre.

0
0
ystie képe

Köszi a tippet, kipróbáltam, de bármit állítok, mindig a player jelenik meg a nodeb-an is :/

0
0