Übercart szerepkör

nadinnyo képe

Sziasztok.

Olyan webáruházat kell kialakítanom, ahol külső partner tölti fel a termékeket.
Ehhez übercartot használtam, létrehoztam egy partner szerepkört, saját termék feltöltése, csak termék megtekintésre, saját termék szerkesztésére, viszont azt szeretném elérni, hogy az a partner, csak a saját termékét láthassa, mert ezzel így az összes többi feltöltött terméket látja admin felületen korlátozva is.

A másik probléma: Nézegettem a prise_list modult, amivel azt szeretném elérni, hogy a külső oldalon a látogató vagy akár a partner, ne a bevitt árat lássa - ily módon nem látja a belső felületen az első pont szerint más termékét, hanem pl. 20% -al többlet értékét.

Kivitelezhető-e valamilyen modullal a két probléma?

Várom az ötleteket.
Segitségeteket köszönöm.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Karabiner képe

A terméklapok külön jogosultságra esetleg a Content Access modul lehet a segítségedre.
Külön beállíthatod, hogy csak a terméklapot létrehozó láthassa és szerkeszthesse.

A második kérdésre sajnos nekem nincs ötletem.

0
0
nadinnyo képe

Igen, viszont a marketplace-el megoldottam.

Ami problémás, hogy maga a felhasználónak a lapján beállithatók legyenek a következők:
- termék kataegória , hogy ő mely kategóriába tartozik, s csak termék feltöltésnél a többit nem adja ki
- árrés beállitása, tehát azt szeretném, ha minden kataegóriának lenne egy árrése, amit be lehetne állitani

Termék feltöltéskor kiválasztható lehessen 3 db adókulcs lehetősége, amit szintén nem tudom, hol kellene megadni, mert felveszem a 3 kulcsot, de azon felül..

Ha valaki esetleg tud valamit, megköszönöm a segitségét.

0
0