Ubercart és jogosultság, mint termék

Tony73 képe

Üdv Mindenkinek!

Egy olyan problémával fordulok hozzátok, amire a több napos fórumolvasgatás sem hozott eredményt.

Azt szeretném megoldani, hogy a weboldalamon összesen 3 termék legyen látható, azonban ez a három termék egy-egy hozzáférési jogosultságot takarjon.
A weboldalon a felhasználók által felvitt tartalmak, ingatlanok, többféle mezővel (kb 10 mező).
pl.
- 1. termék: 3 mező megtekintése (x Ft)
- 2. termék: 6 mező megtekintése (y Ft)
- 3. termék: Korlátlan hozzáférés (z Ft)

Jelenleg az ubercartot tartom erre a feladatra valónak, de lehet túlgondolom. Van erre valami megoldási javaslatotok?
Már sok dologgal próbálkoztam, kísérleteztem, de ide jutottam. Különböző ubercart leírások szerint elkezdtem beállítani a modult, sok minden működik is, de nem tudom a jogosultságot mint terméket megjeleníteni. Valamit túlgondolok, túlbonyolítok, vagy nem veszek észre. HELP!

drupal 6.24
ubercart 6.x-2.7

Köszönettel

Tony

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Tony73 képe

csak fel kellett szívnom magam! :-) Kicsit mérges lettem magamra, hogy nem megy, és valahogy nagyobb lett a motivációm. Megoldottam.

Ha valakinek segítség lehet:
- Ubercart alaptelepítés
- Product node-ba létrehoz a kívánt elnevezésű termék
- terméknél a jellemzőknél szerepkörhöz való rendelés

Voilá, és kész. Működik. Fizetési folyamat után a jogosultságok máris a felhasználóé. Azért az eszembe jutott, hogy localon fejlesztek, és élesben még nem tudtam tesztelni a fizetéseket.

Valakinek van tapasztalata, hogy ha esetleg nem sikerül a fizetés, akkor mi van?

A szerepkörhöz való rendelés jelenti a a jogosultságoknál a különböző csoportokat. (szerintem ez az amin rágódtam :-((( )

0
0