Termék megjelenítés

Boz képe

Sziasztok!
Drupal commerce-ben View segítségével oldom meg a Katalógus elkészítését. A működési alapelv az, hogy egy bázis termékhez (kollekcióhoz) több termék kapcsolódik és a kollekció linkjére kattintva jelennének meg az egyes ruhadarabok egy azon oldalon külön-külön megvásárolható termékként.
Tehát: katalógus -> kollekció -> egyes darabok
Ezt úgy oldom meg, hogy a product display node-on megadom a termék SKU-kat és SELECT-ből lehet kiválasztani az egyes ruhadarabokat (Ahogy ez alapból a Commerce Kickstart-ból megvalósítható.)
Igen ám, csakhogy a View megjeleníti nemcsak az alap kollekció képét, hanem a kapcsolódó ruhadarabokat is.
Valahogy be lehet ezt állítani a View-ban? Valamilyen szűrőt kellene még rárakni, ami figyelné ezeket és csak egyet jelenítene meg. Tudom, hogy lehet ilyen Bundle-kat csinálni létező modullal, de ha így meg lehet oldani, szerintem egyszerűbb lenne.
Mellékletben küldök két screen-t a View beállításaimról és, hogy hogyan jelenik meg most, abból szerintem világosabb lesz, bár igyekeztem röviden és érthetően fogalmazni!
Minden segítséget nagyon szívesen köszönök előre is!
Üdv,

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
CsatolmányMéret
Kép ikon Screen-1.jpg237.78 KB
Kép ikon Screen-2.jpg160.73 KB