Tartalomtipusok elvesztek

johny képe

Sziasztok! Kellene egy kis segitség!

A Tartalomtipusok megvannak Felépités menüben, de mikor a Tartalom hozzáadására kattintok, azt irja, hogy nincs felvéve egy sem! Gondolom SQL hiba lehet, de hogy lehet visszahozni őket.

Nem is tudok újra Cikk -et vagy Egyszerű szöveget tartalomtipusként felvenni, mert azt irja, már vannak, de még sem működnek!

Ha valaki tud, kérem segitsen, mi a teendő ilyen esetben!

Drupal verzió: 
Fórum: 
eMeLA képe

tippek:
1. cache törlés
2. nézd meg, hogy az adatbázis nem sérült-e, futtasd a phpmyadmin felületen egy "tábla javitasa"-t.
3. nézd meg az adatbázisban megvannak-e a tartalomtípusok

0
0

...mit tudok: http://web.termuves.hu

nevergone képe

Első és legfontosabb kérdés:
Mióta jelentkezik ez a hiba és mit csináltál előtte?

0
0
johny képe

Sok mindent csináltam előtte...de ha jól emlékszem, a Poll beállitásain dolgoztam...

0
0

Johnymusic

aranyozottpatkoszeg képe

Én megpróbálnám kikapcsolni az utoljára módosítgatott modulokat. Így kiderülhet, hogy valami rendszer szintű SQL probléma van, vagy csak egy modul csinál valamit rosszul és az akasztja ki a rendszert.

0
0
johny képe

Végül is felvettem más néven a tartalom típusokat, de lehet újra teszem, de már a 7.10-est! Annyi, hogy nagyon az elején tartok a weboldalnak, úgy hogy...

0
0

Johnymusic

johny képe

Iyen hibaüzenetem van! Eléggé kezdő vagyok még ebben a témában, ugy hogy ezt nem is értem, mi ez, és hogyan kell megoldani.

Tudna valaki segiteni ebben?

SQL hiba:

ERROR: relation "pg_autovacuum" does not exist
LINE 2: FROM pg_autovacuum join pg_class on (oid=vacrelid) join...
^

A következő kifejezésben:

SELECT vacrelid, nspname, relname, enabled, vac_base_thresh, vac_scale_factor, anl_base_thresh, anl_scale_factor, vac_cost_delay, vac_cost_limit
FROM pg_autovacuum join pg_class on (oid=vacrelid) join pg_namespace on (oid=relnamespace) ORDER BY nspname, relname

0
0

Johnymusic

johny képe

Sziasztok!
Elkelne most a segítség!

http://vkkisvarda.hu

Sajnos dolgoztam a weboldalunkban és közben lekapcsolták a netet, javitás miatt (persze nem szóltak előre), és valószínűleg megsérült az adatbázisunk, de sajnos nem indul el, sőt beragadt, szóval nem tudok se be ,se kilépni phppgadmin-ban! Valaki tudna instrukciókat adni, mit csináljak most?

Van mentésem szerencsére, na de így nem tudom vissza se állítani!

Elérni elérem a szervert!

0
0

Johnymusic