Többnyelvű keresés (Search autocomplete)

csszilvia képe

Sziasztok!

van egy 3 nyelvű oldalam, Search autocomplete modult használok.

Szeretném, ha mindig csak az adott nyelvű tartalmak között keresne, mégpedig egy bizonyos tartalomtípusban.

Az autocomplete-node nézetben be is tudtam állítani, hogy melyik tartalomtípusban keressen. Leklónoztam az eredeti nézetet, angol és német nyelvű beállításokkal, útvonalcímmel.

Felfedtem blokként, de valamiért nem jelenik meg.

nézet előnézeténél látom, hogy működik a dolog, ha beírom az url-t akkor is az jelenik meg, aminek kell.

Milyen lépést hagytam ki?

A search autocompletenél is próbáltam felvenni új formként, de mivel nem jelenik meg nem tudom megadni a selectort.

Lehet, hogy túlbonyolítom?

KÖszi a segítséget:
Szilvi

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
szt képe

Mit értesz azalatt, hogy "Felfedted blokként"?
Mert ha a jobb szélén állítottad az "Űrlap felfedése blokkban" részben, az nem jó.
Csinálni kell belőle blokk megjelenítést (+Hozzáadás gomb), és azt utána a blokkbeállításoknál még be is kell húzni valamilyen régióba.
De lehet, hogy én értelek félre, légyszi egy screenshotot a nézetbeállításokról.

0
0
csszilvia képe

űrlap felefedésével csináltam.

Most megcsináltam blokk hozzáadásával is, de ha beteszem valamilyen régióba, az egész oldal eltűnik, csak a nézet lekérdezése jelenik meg:

[{"link":"http://massagexxxx.hu/en/aromatherapy-massage","label":"Aromatherapy Massage","value":"Aromatherapy Massage"}....

Nem kell hozzáadnom ezt a blokkot form-ként az search autocomplete-ben?

Ahhoz viszont szükségem lenne a block ID -ra, hogy beállítsan selectornak.

Vagy nem jól gondolom?

0
0