Szállítási díj cím alapján

KoveZoli képe

Sziasztok!

Be tudok állítani egy olyan egyszerű szállítási díjat, hogy pl: Budapestre 1200, vidékre 1600 HUF?

Ez lenne az átalány?

Köszi!

Drupal verzió: 
pityu73 képe

Ez hova kell neked, mert azt nem írtad ide :)

1
0
KoveZoli képe

Upsz :D Bocs!

Übercart.
Eddig súly alapján volt a szállítási díj, de most kitalálták, hogy Bp. egy ár, vidék másik ár.

0
0

Üdv,

Zoltán

pityu73 képe

Régen használtam már az Übercartot, de ahol a súly alapú szabályt használtad ott hozzá lehet adni a címmezőből az ir. számot is. (szállítási szabályok környékén)
Annak idején nekem így volt felépítve. Megnézem az archív oldalak között és megpróbálom leírni pontosabban este, ha addig tudsz várni.

0
0
KoveZoli képe

Persze, köszönöm!

0
0

Üdv,

Zoltán

Karabiner képe

Van modul is ahol szállítási terület és súly szerint lehet szabályokat létrehozni. Sokat nem tudok mondani róla nem mélyültemmel a használatába, mert végül nekem nem volt erre szükségem.

https://www.drupal.org/project/uc_global_quote

1
0
KoveZoli képe

Ez jónak tűnik. Beállítottam.
Meglátjuk, teszt környezetben milyen lesz.

0
0

Üdv,

Zoltán

pityu73 képe

Sajnos csak a D6-os Übercatom van már meg. Itt a „Weight quote” modullal volt lehetőség súly alapú szállítást létrehozni és ez kezelt szabályokat „Conditional Actions” segítségével. Itt a szabálynál hoztam létre egy „és” kapcsolattal a irányítószám figyelést. Gondolom a 7-es verzió használ rules-t a szállításhoz, akár a előbb említett modul vagy ahogy eddig működött a súly alapú szállításod ott kéne a címből kiszedni az irányítószámot.
Sajnos a 7 Übercarthoz látatlanban ennyit tudtam segíteni.

0
0
KoveZoli képe

Köszönöm, úgy tűnik, a fenti megoldás jó lesz.

0
0

Üdv,

Zoltán