Superfish telepítés kérdés

taki47 képe

Sziasztok!

Nagyjából új vagyok a drupal világában, eléggé kezdem megszeretni, de most elakadtam a superfish telepítésnél :-)

Végigcsináltam mindent, amit olvastam, illetve néztem róla youtube-n:
- gyökérben létrehoztam sites/all/libraries könyvtárat
- ide bemásoltam az innen letöltött "8.x-3.0-alpha1" verziót
- csináltam ezen belül egy easing könyvtárat, és ide meg bemásoltam egy jquery.easing.js-t
- drupalban extend-ek közé felraktam a superfish-t, és engedélyeztem.

Ezután kellene megjelennie a Configuration fülön, és a blokkoknál is, de egyik sem jelenik meg.

Kínomban már a gyökér/libraries könyvtárba is elvégeztem ezeket a beállításokat, valamint a drupalon belül az Extend-ek közé is feltelepítettem a Libraries modult, de így sem.
A superfish modult újratelepítettem, gyorsítótárat kitöröltem (ki is kapcsoltam) de sehogy :-D

Mit rontok el?

Drupal8 alá szeretném.

Köszi!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
HF leon képe

"8.x-3.0-alpha1"?

Ha a Superfish modulra gondolsz abból a jelenlegi: 1.2 a 8-as változathoz. A szükséges könyvtár, ami a modul lapjára van belinkelve az pedig a: 2.0, amiből valószínűleg a 2.1-es is működik.

Ha ezekre gondoltál, akkor letöltöd a modult:
D8 v1.2 modul
Valamint letöltöd a könyvtárat:
D8 v2.1 könyvtár

Kicsomagolod a tömörített modulfájlból a modul mappáját a drupal 8 modules mappájába.
Ezután kicsomagolod a superfish.js fájlt az általad a gyökér könyvtárban a modules mappa mellé létrehozott libraries/superfish mappába.
css izlés szerint.

Az adminisztrációs felület bővítés fülén telepítsd a modult és elvileg működnie kell. Magam, még nem használtam a modult, de telepítési leírás szerint ez a telepítés menete.

A felépítés blokkok elrendezése lapján pedig létrehozható a kívánt régióban az új superfish blokk.

0
0
taki47 képe

Szia!

Köszi!

Fent voltak ezek a fájlok eddig is, de letöltöttem, amit belinkeltél, felmásoltam újra, biztos, ami biztos, újratelepítettem a superfish modul-t, és még mindig nem jelenik meg :(

0
0