Smink csere

mtom75 képe

Meglévő oldalamat szeretném átöltöztetni, de amikor az új sminket beállítom a menü pontokra nem lehet kattintani.
Régi smink Jackson, az új pedig Profession_pro lenne.

Valamit még be kell állítani?

Drupal verzió: 
Fórum: 
szantog képe

valószínűleg.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

mtom75 képe

Ez nagyon nagy segítség de kicsit bővebben is eltudod mondani

0
0
nevergone képe

Ez nagyban függ az új sminkedtől, az oldaladtól és attól, hogy milyen kinézetet szeretnél elérni.

1
0
mtom75 képe

Ez a régi: https://drupal.org/project/jackson
Erre szeretném cserélni: https://drupal.org/project/professional_pro

Superfish működött az eredeti smink alatt, igaz ezt kikapcsoltam, de a helyzet mit se változott. Menü pontok megjelennek, de nem lehet navigálni csupán ez a gondom.

0
0
szantog képe

-- ez egy tahó beugatás volt a topicnyitónak, amit joggal néztek páran rossz szemmel.. tehát full reedited --
Történelemhamisítás, de azért raktam paste-re az eredeti véleményemet, hogy beállítsak neki lejárati dátumot. Ezt persze hirtelen felindulás miatt elfelejtettem, ezért törlöm.
Nem vitás - paraszt voltam - mint néhányszor előfordult már itt - ofcourse okkal, de nem joggal - majd a topicnyitó is rájön idővel.

És nem ígérem, hogy többet nem fordul elő.

Baromi sok hozzászólásom eltűnik az "előnézet" után pusztán a billentyűzetem delete gombja által - hát ez most nem sikerült.

És böcsülettel végignyaltam az itteni pályafutásomat - haat.. szégyenkeznem nem kell.
Persze az is tudom, hogy ez nem ment fel a hangvétel alól, amit itt megütöttem.
De ez van, néha kijön belőlem némi d8 kód, néha meg ilyen szar... Majd a komjúnity eldönti, mi a fontos.

2
-1

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

mtom75 képe

Hogy nem érted a kérdést arról senki nem tehet nem kötelező vele foglalkozni.

Amit meg a belinkelt részen írsz az nyomda festéket nem bír, gondolom azért is nem merted egyből ide írni.

Nem vagyok kíváncsi a hozászolásaidra, mert semmit se ér egy nagy nulla amiket ide írsz.

0
-2
nevergone képe

Be kell vallanom minden trollkodás nélkül: igazat adok Gábornak. Visszaolvasva a korábbi kérdéseidet úgy látom, hogy nagyon minimális energiát tettél bele a problémáid megoldásába. Inkább abban bíztál, hogy itt valaki kitalálja, mit szeretnél pontosan és segít neked.

Sajnos ez nem így megy, engem pl. eleinte érdekeltek a problémáid, de most már inkább figyelmen kívül hagyom őket.

Persze ez az én személyes véleményem.

2
-1
szantog képe

Nem terveztem többet ide írni, de sajna nem tudom megállni.

Naná, egyértelműen kihoztad belőlem a tahót, direkt nem ide írtam. Amit ott látsz, már egy erősen cezúrázott, sokat finomított verzió.

Olvasgasd egy kicsit a nagy 'nullákat' - mondjuk ahol nem mtom75 a szerző. Szóval akkor hol van a bottleneck?

0
-1

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

szantog képe

2
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.