Poll modul egyes részeinek eltüntetése

pante képe

Üdv!

Az lenne a problémám, hogy szavazásnál hiába állítottam be, hogy a vendég felhasználók, csakis szavazni tudjanak, hozzászólást küldeni nem, mégis a szavazás gomb alatt feljön ezeknek a lehetősége (eredmények, korábbi szavazások) amiket nem szeretnék elérhetővé tenni számukra!
Jogosultságokat átfutottam, nincs erre vonatkozó része a Poll modulnak, hogy a felhasználók meg tudják-e nézni az előző szavazásokat, vagy az eredményeket.
A szavazásom főoldalon van block-ban, így a block tpl-jét megnéztem, ott sincs erre vonatkozó rész.
Szerkesztettem a poll.module-t:

  1. $links = array();
  2. $links[] = array('title'=> t(''), 'href' => 'poll', 'attributes' => array('title' => t('')));
  3. if ($node->allowvotes) {
  4. $links[] = array('title'=> t(''), 'href' => 'node/' . $node->nid . '/results', 'attributes' => array('title' => t('')));
  5. }

Így már nem jelennek meg a feliratok, viszont csúnya, hogy 2 bekezdésnyi üres hely tátong ott (amikor töröltem ezeket a sorokat, akkor meg egyszerűen nem rögzítette a szavazást, tehát hiba lépett fel)

Mi lenne a jó megoldás?

Köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
pante képe

Ami kimaradt: hogy a feliratok kivételével adminként sem látom a linkeket, ami nem túl jó (tudom, elérhetem más útvonalról is).
Szavazásomat nem akarom részletezni, ne lássák userek a direkt linket (rámutató node-ot), csakis a blockban maradjon.

0
0
szt képe

Nem okos dolog átirogatni a core fájlokat (gondold el, ha frissíted a Drupalodat, akkor a hackelésed megy a levesbe).
Valami modul kell rá, vagy te írsz, vagy itt van egy, ami neked jó lenne: Poll Extras
Nem használtam még, de kipróbálni szerintem érdemes, még ha dev is.

1
0
Sk8erPeter képe

+1. Ezt is lehet, hogy érdemes megpróbálni (én még nem tettem, de a 7-es verziót közel 800-an már igen):

Advanced Poll
http://drupal.org/project/advpoll

0
0
pante képe

A problémát nem oldottam meg teljesen, mert a Poll Extras sem ad számomra megfelelő mennyiségű, állítható jogosultságot.
Viszont az egész rendszert újrahúztam, mert túl sok volt benne a kézi barkácsolás, amely most bosszulta meg magát: error-ok formájában.
Most már én is állatvédő lettem! :-)

1
0