Panopoly - Saját Fieldable Panels panes

fox mulder képe

Sziasztok!

Panopoly-ban létrehoztam saját Fieldable Panels Panes-t a README alapján (a 'bundle argument' => 5 helyett 'bundle argument' => 4), de bajom van vele.

Három hook-ot használok:

  1. hook_entity_info_alter()
  2. hook_field_formatter_info()
  3. hook_field_formatter_view()

Az első létrehozza az új fieldable panels pane-t, a másodikban létrehozom a formattert ahhoz a field-hez, amit hozzáadtam az UI-ban a fieldable panels pane-emhez, a harmadik meg megjeleníti.

A mezőm egy field_collection két "almezővel", az egyik egy plain text szövegmező, a másik egy wysiwyg textarea.

Minden király, amikor egy node-hoz új elemet adok hozzá a Customize this page gombra kattintva, de ha a már egyszer mentett node-ot akarom ugyanígy szerkeszteni, a plain text mező rendben van, de a wysiwyg szerkesztőablakban nem jelenik meg az egyszer már hozzáadott tartalom.

Mi kell még a fenti hook implementációkon túl a helyes működéshez?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
fox mulder képe

A fent leírt hiba akkor jelentkezik, amikor a szöveg media tag-gel beszúrt képet tartalmaz. Némileg közelebb jutottam a megoldáshoz, miután (nagy eszemmel) ránéztem a admin/reports/dblog-ra:

Undefined index: override_options in fe_paths_file_process() (line 276 of /home/chopra/public_html/drupal7/sites/all/modules/contrib/fe_paths/fe_paths.module).

...és ugyanez a 279. és 282. sorra.

Lehet, hogy egy notice nem okoz ilyesféle hibát, de ez az együtt-felbukkanás gyanús.

0
0

Fox Mulder