neobase.hu ---> 502 Bad Gateway

adampajor108 képe

Hali mindenkinek!

Új vagyok itt ezen a fórumon, és azért regisztráltam ide, hogy egy, idegesítő problémát írjak le Nektek. Neobase.hu-n elkezdtem egy oldalt csinálni, remekül bővítgettem, modulokat tettem fel rá, és egy darabig működött is. Most pedig írásom pillanatában, és másfél órája is: 502 Bad Gateway. A napokban ugyanilyen jellegű hibát tapasztaltam, de akkor minden neobase-es oldal elszállt, suliban is néztem, itthon is, sehol sem működtek. Nem tudom mit csináljak, egyik haverom írt rám, és neki is ez a problémája. Eleinte bejött az oldal, de az admin felületre lépéskor 502 Bad Gateway :S

Ha esetleg ez segíthet valamit, itt vannak az általam használt, nem előtelepített bővítmények:
Lightbox 2
Ubercart 2
CCK (imagefield)
ImageAPI
ImageCache
Theme Editor
(lehet, hogy valamit kihagytam, a függőségekkel biztosan nincs gond)

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
Petik képe

Ingyenes szolgáltató ilyet is megtehet...azaz a hiba nem az Ön készülékében van.

0
0

Üdv. Peti

adampajor108 képe

Köszi a választ!

Hát igen, sajna én is erre gyanakszom, sajna még tájékoztatás sincs arról, hogy esetleg valami karbantartás lenne...
A másik, hogy egyes oldalak meg mennek...
Egyébként egy helyi gépre bonyolult lenne egy Drupal alapú portált létrehozni? Egy iskolai projekthez kellene, nem is igazán elvárásom a sebesség, csak az, hogy működjön, amikor megy az otthoni gépem, és hogy majd meg tudjam mutatni a tanáromnak, amikor kell. A másik ezzel kapcsolatos kérdés, hogy a most meglevő oldalamat valahogy át tudom költöztetni saját gépre? Nemrégiben csináltam adatbázis mentést a Backup and Migration modullal.

0
0