Mi történt a 2012.08.11-e, reggel előtt született kérdésekkel? Eltűntek/nem láthatók.

Sk8erPeter képe

Sziasztok!

Mi történt a drupal.hu-n korábban létrehozott fórumtémákban szereplő kérdésekkel? (Ergo a nyitó hozzászólásokkal.)
Úgy vettem észre, hogy a 2012. augusztus 11-e, reggel előtt (a hajnali órákig) született fórumtémák első hozzászólása nem látható csak, az azutániak mind láthatók.

Pl. itt az én egyik kérdésem, aminél a szöveg teljesen eltűnt:
eltűntek az aug. 11-e reggel előtti kérdések

Viszont itt van egy szintén aznap, de az esti órákban (19:17) született kérdés, ez teljesen jól látszik.

Itt egy másik eltűnt kérdésről egy screenshot.

Mi történt?
Mikor várható javítás?

Köszi!

Fórum: 
Den képe

* Nem tudjuk, pontosan mi történt (hihetetlen, de ez van).
* Javítjuk, amint tudjuk mi történt és lesz rá energiánk. Köszönjük a hibajegyet.

0
0
Sk8erPeter képe

Köszi! Adatbázisban egyébként még megvannak a kérdések, vagy ott is hiányzik a hsz. törzse? (már ha meg szabad kérdezni)

0
0
aboros képe

valami - egyelőre - érthetetlen megjelenítési probléma adódott. a kérdések megvannak. van rengeteg mentés is egyébként. köszi a türelmet.

0
0

-
clear: both;

Sk8erPeter képe

Ez végül is egyfelől jó hír, mert legalább nincs adatvesztés. :)

Mondjuk nekem az a legfurcsább az egészben, hogy miért csak a fentebb említett időpont ELŐTTI hozzászólások tűntek el, az azutániak miért jók.

Majd ha sikerült rájönni a megoldásra, megírjátok, hogy mi is okuljunk belőle? Hátha nálunk is előfordul hasonló. :)
Előre is köszi, meg az eddigieket is.

0
0
Sk8erPeter képe

Azóta minden szépen megjelenik. :)
Szabad tudni, mi volt a hiba?

0
0
york képe

Egy drupal core bug, amit anno meg Boobaa fogott, igy sikerult egyszeruen javitani.
Csak megtalalni tartott sokaig :).

0
0
Sk8erPeter képe

Konkrétan hol van a bug a Drupal core-ban?
Tudom, sok a kérdés, de tényleg érdekel, mert nálam/nálunk is előjöhet. :)
Köszi, ha még ezt is megosztod, aztán békénhagylak. :))

1
0