Miért kell a szerző előtt, hogy "beküldte"?

Rocxs képe

Hogyan tüntethetem el a szerző neve elől a "Beküldte" vagy "Published by" szavakat? (Előbbit a Bartik 7.14, utóbbit a Framework 7.x-3.6 csinálja.)
A hozzászólásoknál még csak-csak, bár szerintem ott sem hiányzik. Egy saját lapon lévő saját cikk, vagy egy saját blogon lévő saját blogbejegyzés esetén min. feleslegesnek érzem, hogy: beküldte. De magyarban groteszk is, hogy egyes szám 3. személyben beszélek magamról.

Drupal verzió: 
Fórum: 
aboros képe

bizonyára hosszas érvelések folyományaként jutottak a fejlesztők arra, hogy ez legyen az alapértelmezett működés. hála a csodálatos sminkrétegnek, viszonylag egyszerű megszabadulni tőle.

template.php:

function SMINKED_preprocess_node(&$vars) {
  $vars['submitted'] = t('!datetime', array('!datetime' => $vars['date']));
}

vagy ilyesmi. a template_preprocess_node() és a t() függvényekről bővebb leírást is találsz az api.drupal.org oldalon.
1
0

-
clear: both;

Rocxs képe

Kösz! Az api.drupal.org oldalon lévő template_preprocess_node leírás hasznos volt.

0
0
Ramirez_hun képe

Ha teljesen el akarod hagyni ezt az infót, akkor a tartalomtípusok szerkesztésénél, a "megjelenés beállítások" alatt ezt ki tudod kapcsolni. Viszont ekkor a beküldés dátuma is eltűnik.

Avagy letilthatod CSS-sel. A CSS Injector ebben segíthet.

0
0

- ad astra per aspera -

Illyés Edit képe

Ha csak magyar nyelvű a honlapod, akkor a "Published by..." szöveget úgy fordítod le a fordítási felületen, hogy ne legyen benne a "Beküldte" szó.

Ha az angol verzióban is szeretnél megszabadulni a szövegtől, akkor: http://drupal.org/project/stringoverrides/

0
0
Rocxs képe

A problémám ugyan már megoldódott aboros hozzászólása alapján, de azért a string overrides modult feltelepítettem, mert jónak látszik. Köszönöm, Edith.

0
0