Mezők szűrése view-n

shaark képe

Üdv,

A helyzet a következő: a profile2 modul segítésgével létrehoztam egy új profil fajtát ahol minden bejelentkezett felhasználó meg tudja adni a telefonszámát valamit valós nevét. A profil oldalon van egy checkbox is amivel lehet szabályozni, hogy publikus legyen a telefonszám vagy sem.

Létrehoztam egy view-t, ahol az összes felhasználó ki van listázva, telefonszámmal együtt. A gondom az, hogy a jelenlegi megoldás szerint alapból megjelenik mindenki telefonszáma, annak is aki ezt nem szeretné. Tehát, hogy lehet elérni azt, hogy csak azok telefonszáma jelenjen meg a listán, akik ehez hozzá járultak (bejelölték a checkbox-ot a profil oldalokun)?

Előre is köszönöm a segítséget!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
csakiistvan képe

Kapcsolathoz kellene beállítani ezt a fieldet, és kritériumnak pedig az értéket amit vársz.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

shaark képe

Próbáltam megcsinálni azt amit tanácsoltál, de amikor kapcsoltat próbálok létrehozni akkor csak profile uid és profile type választható, valamilyen okból kifolyólag. Hogy lehet ezt orvosolni?

0
0
csakiistvan képe

ki tudod exportálni ezt a Profile type-ot? gyorsabb lenne szvsz

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

shaark képe

Itt van a kód: http://pastebin.com/JbU5SDQZ

Néhány dolog svédül, az ki van kommentálva magyarul, hogy átláthatóbb legyen. Ismétlés képpen: van egy checkbox minden regisztrált felhasználó profil oldalon (profile2 modul) amivel tudja szabályozni, hogy megjelenjen-e a telefonszáma és e-mail címe ezen a listán vagy sem. A névnek MINDIG meg kell jelenjen.

0
0
csakiistvan képe

ez a nézet, nem a profil

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest