Kis képből kattintás nélkül nagy kép

KoveZoli képe

Sziasztok!

UC-ban és Views-ban hogyan lehet megoldani, hogy ha a kis kép fölé viszi a user a kurzort, akkor az eredeti kép jelenjen meg?
Colorbox fent van, de az csak (csak, vagy én nem találom?) kattintásra adja ki az eredeti képet Views-ban. UC-ban még ezt sem sikerült összehoznom.
Esetleg van ilyen bővítmény?

Köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Den képe

Nem tudom, van-e rá speciális modul.

Egy kis css-el, vagy js-el el lehet intézni.

Amit csinálnék: a views-hez hozzáadnám kétszer a képet, egyszer kicsi mérettel (img1), egyszer a naggyal (img2). Egyik se jelenjen meg (exclude).

Hozzáadnék egy általános mezőt, ahol a fenti (img1, img2 – ez views-ed megmondja, a token résznél) két image-t + egy kis saját kódót használnék, valahogy így, felülírva a mező kimenetet:

  1. <div class="image-wrapper">
  2. [img1][img2]
  3. </div>

Utána css-ben megoldanám, hogy ha wrapper div felett áll a kurzor, akkor jelenjen meg az img2:

  1. .image-wrapper {
  2. position: relative;
  3. }
  4.  
  5. .image-wrapper .img2-class {
  6. display: none;
  7. }
  8.  
  9. .image-wrapper:hover .img2-class {
  10. display: block;
  11. position: absolute;
  12. left: 0;
  13. top: 0;
  14. }
0
0
peri22 képe

én így elsőre ezt találtam rá: http://drupal.org/project/hover_preview
még nem néztem meg, de hátha segít.

0
0
KoveZoli képe

A címlapon views-zal jelenítem meg a termékeket. Itt úgy működik, ahogy szeretném. Ha az egeret a kép fölé visszük, megjelenik lebegő ablakban az eredeti kép, kattintás után pedig a tartalomhoz visz.
Ubercartban viszont erre hogyan tudnám rávenni? Az Images modulban kellene módosítani a kép tulajdonságait? (pl: uc_product_list?)

0
0

Üdv,

Zoltán

KoveZoli képe

Ubercartban nincs tapasztalatotok?

0
0

Üdv,

Zoltán