Kép megjelenítés összefoglalóban

SzeFe képe

A probléma a következő:

Ha a "Közzétételi beállításoknál" a "Access restricted for non-premium users" is ki van pipálva, akkor a nem bejelentkezett felhasználó, a kép helyén csak a [img:01] szöveget látja, azonban az összefoglalón túli tartalom "védve" van az illetéktelenek elől.

Ha a "Közzétételi beállításoknál" a "Access restricted for non-premium users" mellett nincsen pipa, akkor az összefoglalóban lévő kép megjelenik ugyan az azonosítatlan felhasználó számára, azonban hozzáfér a többi tartalomhoz is.

Már teljesen bele vagyok zavarodva az állítgatásba, de még mindig nem tudtam megoldani, hogy az összefoglaló képe mindenki számára látható legyen, megjelenjen, de maga az íráshoz, csak a bejelentkezett látogató férhessen hozzá.

Mit csesztem el?
Mi lehet a megoldás?

Köszönettel: SzeFe

Drupal verzió: 
pp képe

Kérlek írd le, hogy milyen modulokat használsz erre az elérés szabályozásra. A legjobb lenne, ha leírnád, hogy hogyan lehet reprodukálni a jelenséget, nulláról telepítve egy Drupal rendszert.

pp

0
0
SzeFe képe

hogy "1000" éve telepítettem. Eddig semmi gondom nem volt vele, ezért aztán az időközbeni frissítéseken kívül semmi dolgom nem volt vele. Arra emlékszek, hogy az elején elég sokat elszöszöltem a beállítgatásokkal, de azóta nem foglalkoztam ilyesmivel. Igazából már nem emlékszek arra, hogy akkoriban mit miért csináltam.

Szerintem ezek lehetnek rá hatással:

Content Access 6.x-1.2
Premium 6.x-1.0-alpha1

Image 6.x-1.2 Lehetővé teszi a képek feltöltését, méretezését és megtekintését.
Image Attach (enabled), Image Gallery (enabled), Image Import (enabled) használja
Image Attach 6.x-1.2 Segítségével a tartalmakhoz könnyedén lehet képeket csatolni.
Image (enabled) szükséges a bekapcsolásához
Image Gallery 6.x-1.2 Segítségével a galériák kategóriánként szűrhetővé és rendezhetővé válnak.
Image (enabled), Taxonomy (enabled) szükséges a bekapcsolásához
Image Import 6.x-1.2 Lehetővé teszi, hogy a kiszolgálón lévő könyvtárból egy lépésben lehessen képeket importálni.
Image (enabled) szükséges a bekapcsolásához
ImageMagick Advanced Options

Img 6.x-2.2 Display images in posts
Upload (enabled) szükséges a bekapcsolásához
Img comments 6.x-2.2 Display images in comments
Comment (enabled) szükséges a bekapcsolásához

Signup 6.x-1.0 Allow users to sign up for content (especially events).
Views (enabled) szükséges a bekapcsolásához
Calendar Signup (enabled), Signup confirm e-mail (disabled), Signup Roles (disabled) használja

Views 6.x-2.16 Create customized lists and queries from your database.
Signup (enabled), Views exporter (enabled), Views UI (enabled), Calendar Signup (enabled), Signup confirm e-mail (disabled), Signup Roles (disabled) használja
Views exporter 6.x-2.16 Allows exporting multiple views at once.
Views (enabled) szükséges a bekapcsolásához
Views UI 6.x-2.16 Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
Views (enabled) szükséges a bekapcsolásához

Nem tudom, sikerült e előbbre lendítenem a dolgon valamit?

Köszönettel: SzeFe

0
0