Kölönböző oldalakhoz más-más smink rendelése

s8enkise képe

Szeretném változtatni a honlapom különböző lapjain a sminkeket. Lehetséges ez? Hogyan?

Drupal verzió: 
Fórum: 
nevergone képe

Biztos, hogy a teljes sminket le szeretnéd cserélni?

0
0
s8enkise képe

Igen. Készen is vannak. Minden menüponthoz egy teljesen más stílusú bőrt szeretnék rendelni. Van erre valami feltelepíthető program?

0
0
s8enkise képe

0
0
nevergone képe

Szerintem akkor neked erre van szükséged: ThemeKey

1
0
s8enkise képe

Kipróbáltam. Bonyolultnak tűnik. Én csak azt szeretném, hogy egy bizonyos nodhoz az egyik, egy másik nodhoz egy másik bőrt hozzon be. Tudnál nekem segíteni, hogy ezt hogyan érhetem el ezzel a modullal?

0
0
s8enkise képe

Esetleg tudna valaki más segíteni a problémámban?

0
-2
nevergone képe

Vasárnap este? Mindenki itt lóg (nem), de nem kell uppolnod, mert ha valaki tud és akar segíteni, az látni fogja a kérdésed és megteszi.

Régen használtam ezt a modult, szabályokat kell megadnod, hogy mikor történjen a smink cseréje. Sajnos többet nem tudok segíteni most, mert vasárnap este van…

Ui.: Ez segíthet: http://kalki.de/en/howto/themekey-tutorials.html

1
0
s8enkise képe

Elnézést! :)

0
0
Robert Petras képe

Egyáltalán nem bonyolult szerintem a Themekey modul használata. Ha nem szeretnéd saját magad leprogramozni az oldalankénti témaváltást, akkor én is csak a "nevergone" által ajánlott modult tudom propagálni.

Bob készített egy nagyon jó kis 10 perces videófilmet, amely angol nyelven mutatja be a Themekey modul használatát.

Jómagam nem használtam még, de ha jól láttam a videófilmen, neked az új szabály (New Rule) megadásakor szerintem a "drupal:path" ill. a "drupal:is_front_page" vagy a "node:uid" paramétereket kell használnod.

A 3. percben kb. két mondatban összesűríti Bob a lényeget: Ha egy beállított szabály állapota aktívvá válik vagy igaz lesz, akkor változzon meg az addigi aktuális smink az új megadott témára. A Te esetedben csak ismerni kell vagy a pontos útvonalat (ez könnyen változhat) vagy a node pontos azonosító értékét (ez egy biztos érték).

Nézd meg a videót, mert láthatod egy példán keresztül, hogy milyen könnyű használni, ráadásul nagyon sok mindent ki lehet hozni a modul használatával a weblapodon.

Ha sikerült összehozni a cuccost, akkor dobj nekünk egy linket ide, mert kíváncsiak vagyunk a munkádra.

4
0
s8enkise képe

Köszönöm!

0
0
s8enkise képe

Nem vált át. Pedig a leírás szerint így jónak kéne lennie:

ez-az

Mit csinálok rosszul?

0
0
nevergone képe

Pl. a „localhost/a”-t nyugodtan kiveheted, csak az utánajövő kell, kezdő és záró perjel nélkül. Szerintem, de mintha ez le lenne írva a readme-be is.

0
0
s8enkise képe

Igen, ez volt a baj. Köszönöm a segítséget!

Sziasztok!

0
0
nevergone képe

s8enkise képe

Rendes vagy, köszönöm szépen! Babrálgatok vele. Nagyon tetszik ez a modul. :)

0
0