Kép mező vs. CKEditor

Quentaro képe

Egy új tartalomtípust szeretnék, melynél szövegmező és kép hozzáadási lehetőség is van.
Képmező nélkül van CKEditor (ha több szövegmezőt hozzáadok, akkor is), amint a fájlfeltöltő mezőt hozzáadom, a szerkesztő eltűnik, és semmilyen beleértő módon nem tudom elővarázsolni.

Azon is gondolkodom, hogy talán a fájlmező egysoros mérete zavarja meg szegény szerkesztőt. Nem lehetne másképp, másik oldalra tenni a fájlfeltöltést? (Csoporthoz adtam, de nem segített)
Mi lehet a probléma?

Még használatban van better formats és resizable body modul. Amikor az utóbbit eltávolítottam, soha nem jelent meg a CKEditor, bármit tehettem. Ebből gondolom, hogy köze lehet hozzá!

Köszönet a segítségért!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Quentaro képe

Még egy:
Amikor a fájlmező hozzáadás megtörténik, minden összecsukható beállítás lehetőség szétnyitva lesz a beküldő lapon, és nem is lesz összecsukó gomb.

0
0
Quentaro képe

Úgy fest, valami telepítési hiba lehet. Az is előfordulhat, hogy az FTP másolásnál volt valami, vagy nem tudom.
Kérdés, mit lehetne ilyen esetekben tenni? Köszönöm a választ!

0
0
Ramirez_hun képe

Leszed+update.php+feltesz+update.php.
Csak tipp, de ha telepítési hiba, akkor megoldja valszeg.

0
0

- ad astra per aspera -

kotaszlilla képe

Hasonló jelenséggel küzdöttem D7 alatt (a cck miatt gondolom, hogy nálad D6 van).
Talán segít az ott ismertetett nyomozás-megoldás:
http://drupal.hu/forum/javascript-probl%C3%A9ma/17116

1
0
Quentaro képe

Igen, D6 van, de a probléma, és a megoldás ugyanaz! :) Nagyon szépen köszönöm a segítséget, erre magamtól szerintem SOHA nem gondoltam volna!
Nem is értettem, hogy egy korábbi tesztkörnyezet miért működik? (Az újabb migrate volt, így sikerült reprodukálni a hibát. :))
Angolul nem tudok olyan jól írni, és őszintén szólva kissé szkeptikus voltam - de mégis kaptam választ, jee!

Sajnos nem értem az összefüggéseket, és ez kicsit zavar - mert ha ilyesmi van, még jól keresni sem tudok.
2 napja nem tudtam haladni az oldal fejlesztésével, és egy ilyen egyszerű dolog van...
Még egyszer 10X, további naposat !!!
(Már variable check is játszott, de a firebug console persze, hogy nem.)

0
0