Image style alacsony sávszélesség (delay) esetén nem működik

Qkacz képe

Elkészítettem egy Drupal 7 weboldalt képgaléria funkcióval (amihez az alap modulokon kívül mást nem használtam).

Nálam teljesen jól működött, de az ügyfélnél nem töltődtek fel a képek. Közben rájöttem, hogy a kép eredeti változata ugyan feltöltődik, de a képstílusok hozzá nem készültek el. Feltűnt, hogy ott lassabb volt az internet ezért beszereztem egy sávszélesség korlátozó programot, és úgy próbáltam tesztelni a rendszert. Az eredmény: Amennyiben alacsony a sávszélesség, vagy túl nagy a delay akkor a kép feltöltődik, de a képstílus képei nem készülnek el!

Mit lehetne ezzel kezdeni? Egyáltalán mit használ a drupal a képstílusok elkészítéséhez? Saját szerverem van így ha ilyen téren kellene valamit beállítani az megoldható, de egyelőre elklépzelésem sincs merre induljak el. Előre is köszönöm a segítséget!

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
Qkacz képe

Alternatív megoldásként nem lehetne valahogy utólag újra generáltatni a képstílusok alapján az egyéb méretű képeket? Pl. ha később átállítom a képstílus méreteit, akkor automatikusan újra generálja az összes képet. Ezt a folyamatot nem lehet meghívni valahogy?

0
0
Qkacz képe

közben próbálkoztam ezt kézzel megtenni (átállítottam egy pixellel nagyobbra majd vissza..) sajnos ez sem oldja meg.

0
0