Hiányzó szövegforma

vikicica22 képe

Hello mindenkinek!
Az Adminisztráció » Jelentések » Legutóbbi naplóüzenetekben ezt vettem észre:
ÜZENET Hiányzó szövegforma: 3.
SZINT riasztás

végtelen, mennyiségben hibaüzenet és csak ez :(

Nem értem mi lehet a baj, hiszen a szövegformátumok be vannak állítva.

Szövegformátumok
Full HTML névtelen látogató, azonosított felhasználó, administrator
Filtered HTML névtelen látogató, azonosított felhasználó, administrator
Plain text Minden szerepkör tagja használhatja ezt a szövegformátumot
PHP code Egyik szerepkör tagja sem használhatja ezt a formátumot

Valaki találkozott már ilyen hibával?

Üdv.: Viki

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
szantog képe

Szvsz ez van: Volt valaha egy szövegforma az oldalon, ezt használva készült tartalom. A szövegforma törölve lett, és így minden mező megjelenéskor, amelyik ezt a formátumot használta megy a naplóba.
Hogy ezt hogy lehetne normálisan javítani, gőzöm sincs..

Ha nincs túl sok tartalom, akkor egyesével, a log alapján, szerkeszteni az adott node-ot/user-t/akarmit, és létező formátumot választani.

Ha ez nem lehetséges, akkor bizony db-hack kell hozzá.

1
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

tamoca képe

Szia. Csak tipp, esetleg nem frissítetted a ckeditort a webes felületről automatikusan?

1
0

tamoca

vikicica22 képe

Nem használok ckeditor mert a szövegbe beletesz nagyon sok oda nem illő dolgot.

0
0
vikicica22 képe

Rájöttem mi volt a hiba. 1 nézett volt a hibás. A Views–nál van olyan hogy Általános: Szövegdoboz és ott Szövegformátum: - volt és nekem pedig át kellet állítani Szövegformátum: full_html –re mert végig ismeretlenként kezelte és ezért írta ki a hibákat.

(Egy másik oldalból importáltam ki a nézettet és tettem bele a mostani oldalba és erre nem figyeltem, hogy a régebben telepített drupal oldalak szövegformátum még számozással történt (1,2,3) és a mostani új drupal telepítések szövegformátuma már nem számozás hanem szöveges kiírás pl.: full_html)

1
0