Galériaépítés *box-al nem megy.

stewes képe

Nem túl beszédes a cím, elnézést!

Saját célú oldalra szeretnék egy galériát, a már többször alkalmazott módon. Tehát egy új tartalomtípus, képmező korlátlan számúra állítva, megjelenés rejtett, viewben pedig rácsos elrendezés, *box használatával.
Colorboxal már többször készítettem ilyen, a legcsekélyebb fennakadás nélkül. De kipróbáltam már a Lightbox, Lightbox2, és shadowboxot is.

De most egyikkel sem tudom összehozni. Colorboxon mutatom, mit tettem.
Szűz drupal. 7.22., magyar nyelv telepítve.

Libraries API legújabb telepítve.
Colorbox modul legújabb telepítve.
Libraries/colorbox mappába telepítem a plugint.
Libraries modul engedélyezve
Colorbox modul engedélyezve

Állapotjelentésben a colorbox helyesen telepítettnek látszik.

Amikor az admin felületen beállítanám a Colorboxot, csak a lehetőségek egy része látszik. Nevezetesen a betöltődésének engedélyezés, a felület kiválasztása, s a haladó beállítások.
A diavetítés módjára vonatkozó lehetőségek nem jelennek meg.

Megnéztem több leírást.
A mappák helyükön vannak, s tartalmuk is megfelelő.
Olyannyira, hogy amikor már sokadszorra néztem át mindent, másik saját oldalamon működő mappákat másoltam át. (Ugyanazon a helyen van, egy webhostingon osztozik a két oldal).

Ugyanerre az eredményre jutottam a ligthbox2-vel és a shadowboxszal is.

Ez az oldal: http://www.budaikilatok.hu/node/1

Mi lehet az, ami elkerüli a figyelmemet?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
lili_ képe

Van megfelelő jog a Libraries/colorbox könyvtáron?

0
0

mini

stewes képe

Köszönöm a válaszodat! A mappákon 755, az egyes fájlokon 644 a beállítás, azonos a másik oldalamon lévővel. A jelenség úgy szűnt meg, hogy semmi egyéb nem történt, mit gyorsítótárat ürítettem, cront futtattam. De ez már a kérdésem beírása előtt is többször megtörtént. Most minden beállítási lehetőség elérhető, s működik.

0
0

„Kattintgatós amatőr”