Frissítés után modulfrissítés nincsen.

valekaa képe

Szervusztok!
Frissítettem a rendszert 7.51-ről 7.53-ra, van egy postgresql 9.1.24 adatbázis a háttérben.
Amikor a fájlok másolását követően az /update.php futtattam, kiírta a következőt

  1. 2 függőben lévő frissítés
  2. system module
  3. 7081 - Remove the Drupal 6 default install profile if it is still in the database.
  4. dblog module
  5. 7003 - Account for possible legacy systems where dblog was not installed.

No, ezek után erre a két oldalra találtam: system ügyében, dblog ügyében.

Kommenteltem a két hivatkozásban mutatott sorokat, akkor eljutott a updatelés hibajelzés nélkül run updates fejezetig a (Overview(kész) Review updates(aktív) Run updates Review log) listából. A Jelentések lap azt írja, hogy a Drupal alaprendszer frissítési állapota aktuális.

A „jelentések” a modulok frissítését javallják, de miután a frissítést elindítom a frissítések letöltése ablaknál megáll minden, semmilyen üzenet nem érkezik más a témában.

Ugyanez történik akkor, azaz nem jut tovább az üzenet nélküli frissítések letöltése üres ablaknál, ha visszaállítom eredeti állapotába a dblog.install és system.install fájlokat, amik igazándiból nem is tudom, hogy mire kellenek, és miért így.

Tudtok netán ötletet adni, hogy mit ronthattam el? Lehetséges, hogy valamilyen file hozzáférés, jog nem stimmel?
Köszönettel.

Taxonomy upgrade extras: 
Drupal verzió: 
valekaa képe

A dblog modul nincs is benne a modullistában, a system modullal pedig nem engedélyes műveletet a modul oldal. Az adminisztrátornak, azaz nekem minden joga megvan a system modulnál.

0
0
simont képe

Ez a weboldal netán drupál 6 alatt működött valamikor, és frissítve lett D7-re?

0
0

SimonT

valekaa képe

Szia!
Nem. Mindig is hetes volt.

0
0
valekaa képe

Most már működik, köszönöm szépen az ötleteket. Valószínűleg a fájlok feltöltésénél a frissítéskor valami kimaradt, elég vacak volt az erő a világhálóban.
Most már jól hasít, frissít, telepít.
Elnézést kérek mindannyiótoktól a fölösleges feladványért!

0
0