Form submit nem működik

slampy képe

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok. Váratlanul az egyik saját modulomnál vettem észre, hogy nem tudok tartalmat feltölteni (egy egyszerű Drupal formot használ, amit később az adatbázisba ír).

Ez után megnéztem, hogy a Drupalon belül máshol is jelentkezik-e a probléma és kiderült, hogy az egész rendszerre igaz. Például egy modult se tudok aktiválni vagy deaktiválni, mert egyszerűen nem fogadja a program. Minden úgy néz ki mintha rendben menne, csak éppen a módosításokat nem hajtja végre (nem ír vissza az adatbázisba).

Próbálkoztam már a fölösleges modulok deaktiválásával (adatbázison keresztül) az alapértelmezett smink visszaállításával, de egyenlőre egyikkel se jártam sikerrel.

A weboldal természetesen eddig hibátlanul működött és nem volt rajta mostanában nagyobb alakítás.

Hátha valakinek van ötlete mi lehet a probléma.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
pp képe

Szerver üzemeltetőjével beszélj:

$ a2enmod rewrite 
$ /etc/init.d/apache2 restart

(nem fut a rewrite modul az apache-ban)

pp

0
0
slampy képe

GoDaddy-nél vagyok, így a mod_rewrite-al nincs semmi gond.

Ugyanakkor ez a három sor tett be neki a php5.ini-ben:
memory_limit = 100M
upload_max_filesize = 150 MB
post_max_size = 192 MB

Most csak az a problámám, hogy tudnám megnövelni az upload_max_filesize-t, hogy a Drupal is működjön. ;)

0
0
aboros képe

miért nem a godaddy ügyfélszolgálattól kérdezed ezt?

1
0

-
clear: both;

slampy képe

Mert elképzelhetőnek tartom, hogy más is belefutott ebbe a hibába és tud (és akar) segíteni.

De hogy megnyugtassalak, a GoDaddy-nek is írtam.

0
0
Sk8erPeter képe

Szia!

megnézhetnéd az adatbázis-logot itt:
admin/reports/dblog
nem látszik esetleg valami gyanús hiba?

Még kíváncsiságból annyival lehetne próbálkozni, hogy felraksz egy alkönyvtárba ugyanezen a szerveren egy tesztcélú Drupalt, és megnézhetnéd, az működőképes-e. Legalábbis én ezt csinálnám, próbálkoznék, ebből legalább kiderülne, hogy a szerverrel van-e a gáz, vagy pedig magával az aktuális Drupallal.

1
0