Flag Friend "Ismerősnek jelöltek" blokk létrehozása

Közszolga képe

A Flag Friend modullal ismerősnek jelölhetik egymást a felhasználók. A modul nagyon jó és a Rules modullal is kiválóan együttműködik. A csomag alap megoldása viszont annyiban fapados, hogy ha engem bejelöl valaki, akkor nem látom azonnal, ezt az információt, mert a modul a felhasználói oldalamra teszi, külön ellenőrizni kell ott és ott is lehet elfogadni a jelölést.
Praktikusnak tűnt a bejelölésem tényét egy blokkban megjeleníteni, ahol az mindig látható.
Ennek a megoldását írom le a következőkben, mivel hosszas keresgélés után sem találtam sehol, a Drupal.org-on is csak a kérdések vannak fent, válasz nélkül. Végül némi próbálgatás után jöttem rá a megoldásra, ami - úgy tűnik - egyelőre működik:

1. Új nézet létrehozása, típus: felhasználói + blokk létrehozása.
2. A nézetben a haladó beállításoknal hozzáadás:
KAPCSOLATOK
- Jelölők: user's flaggings (friend)
- Jelölők: Felhasználó (user flagged content)
SZÖVEGKÖRNYEZETI SZŰRŐK
- Jelölők: Entitás azonosítója (user flagged content)
Ez utóbbi beállításánál: Alapértelmezés szerinti érték biztosítása: User ID from logged in user

3. Ha a mezős megjelenítést választod, az User mellé be lehet tenni egy másik mezőt, amivel automatikusan megjelenik a bejelölés elfogadásának/visszautasításának lehetősége: Flag friend: Friend Link (user flagged content)

4. A szűrőknél: Flag friend: Relationship Status (= 4) (user flagged content)

Remélem, tudtam valakinek segíteni.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: