Fejléc linksor az oldal teljes szélességében.

NetMajom képe

Sziasztok

A működő weboldalam tetejére szeretnék egy plusz "menüsort" rakni, lényegében olyan mint a drupal admin felső menüje, de ez alapból látszana a header rész felett, rajta lennének piciben más oldalak logói, és elérhetőségei, egyszóval olyan mint egy második menüsor.

Van valakinek esetleg ötlete?

Előre is köszönöm.

Drupal verzió: 
Fórum: 
csakiistvan képe

Nagyon sok ötletem van, de mi a kérdés? hogy hogy valósítsd meg? Mennyire dinamikus a menüpontok váltakozása? Azaz naponta, hetente kerülnek fel - le, vagy fél évente változik? Lesz lenyíló menü?

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

NetMajom képe

Köszi a tanácsot. Teljesen fix tartalom, azaz berakom egyszer a linkeket, ikonokat, és annyi, nem változik, és egyáltalán nem lesz lenyíló menü sem. Magyarul egy vékony fekete csík az oldal tetején, pár ikonnal, és linkkel, ami átirányít egy másik oldalra.
Az oldalam és a header rész 960px, de ez az oldal teljes szélességében, végignyúlna.

0
0
Geva képe

az elkészített menü blokkját a sminked/alsminked egy - az oldal tetején - kialakított régiójába, a többi már _csak_ css
A menüben ikonok megjelenítésére menu icons modul
- ehhez kérted az ötletet?

0
0
NetMajom képe

Ez jó ötlet, én is pont erre gondoltam hogy css -ben kellene megoldjam, csak kíváncsi voltam a guruk tanácsaira :)

Köszönöm.

0
0
csakiistvan képe

Igen, kb ennyi, bar en ezert nem hasznalnek modult pluszban, de az mar szubjektiv dolog.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest