Fast gallery node eltüntetése

holdenx képe

Sziasztok!

A Fast gallery modullal kapcsolatban van egy olyan problémám, hogy a törzsben kiírja a galéria oldalon node-ját, amit szeretnék eltüntetni.
Gondolom, a modul valamelyik fájljában kell átírni valamit.
Remélem, elég értelmesen fogalmaztam meg.
A választ előre is köszönöm...

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
szantog képe

"Remélem, elég értelmesen fogalmaztam meg."
Hát nem éppen. Képernyőkép?

"Gondolom, a modul valamelyik fájljában kell átírni valamit."
Ez az egy, amit biztosan _nem_ kell tenned.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

holdenx képe

Képernyőképet nem tudtam mellékelni hozzászólásban.
Privátban elküldtem egy linket, amin látszik a probléma.

0
0
szantog képe

Felesleges volt, életemben nem láttam fast galleryt, ellenben az oldalon nyilván van, aki igen.

kep

De így is lehet: http://i.imgur.com/ucVG5.jpg

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

pityu73 képe

Ez nem a BUeditor szerkesztő menüje?
Mert ha igen akkor ott tudod kikapcsolni....

u.i: csak a kép miatt csatoltam ide a hozzászólást...

Kávé előtt reagáltam bocsi.....:)

0
-1
duc-sai képe

Én láttam, de ennek nincs köze a fast galleryhez (fast gallery: kizárólag ftp-vel tölthetünk fel képeket egy tetszőleges könyvtárszerkezetben, és a fast gallery adminisztrációs oldalán a General configuration-ben meg kell adni a galériamappa útvonalát, aliast és címet...semmilyen más szerkesztési lehetőség nincs a galéria oldalon, sem insert image, de még szövegmező sem).
A galériaoldal kizárólag a galéria címét írja ki, amit mi adtunk meg...ezt kellene eltüntetni?

0
0
holdenx képe

igen, ezt kellene eltüntetni... nekem itt konkrétan a node-ot írja ki (mégcsak nem is a címet...), ami nem mutat túl jól.
Annak viszont nagyon örülnék,ha az adott galéria címe jelenne meg a node helyett...
(csak nem az útvonal álneveknél kell valamit játszadozni??)
valami ötlet?

0
0
duc-sai képe

Az Adminisztráció > Webhely beállítása > Fast Gallery > General configuration oldalon tudsz hozzáadni galériát. Nálam 3 adatot kell itt megadni: A galéria útvonala, Path Alias, és Title of Gallery.
De ez szerintem alapértelmezetten van így.
Ha pedig nem akarod megjeleníteni a címet, css-el a legegyszerűbb.

0
0
holdenx képe

hmmm...nálam az az érdekesség fordult elő, hogy az oldal címe helyett pl. ilyet ír ki: "node 284"
A node egy link-ként szerepel, ami nem mutat semmire ("az oldal nem található"), a 284 pedig 2 sortöréssel alatta jelenik meg.
A galéria létrehozásával semmi gondom nem volt, úgyanúgy van, ahogy leírtad.
A cím jó lenne, ha megjelenne, mert 4 különböző galéria van,így nem lenne rossz, ha tudnák, épp melyikben járnak.
A tartalomtípus szerintem sima "oldal".
Arra is gondoltam, hogy a Fast Gallery valamelyik file-jában kell átírni valamit, hogy ne a node-ot dobja ki, hanem a Title-t helyette.

0
0
duc-sai képe

Nem tudom, miért nem jelenik meg a megadott cím (arra gondoltam korábban, hogy biztos nem adtad meg).
Nincs tartalomtípus. A Fast Gallery a megadott útvonalon, megadott mappából generál egy galériaoldalt. Ha létrehoztam a galériát, a menüpontot (a megadott címmel) a Navigáció menübe tette be, innen nekem kellett átrakni a megfelelő menübe. Ez a dolog nálad is így működött (cím nélkül)?

1
0
holdenx képe

Igen, így ment nálam is, ott vannak a navigációban is az egyes galériák.
Talán fontos lehet esetemben, hogy van egy galéria menüm, aminek a törzsében 4 linket helyeztem el, amik ezekre a galériákra mutatnak. Tehát nem külön menüpontot hoztam létre, hanem egy oldalon belül van az összes link. Ha gondolod, küldök privátban linket, hogy meg tudd nézni...

0
0
duc-sai képe

Szerintem a menüpontok elhelyezése a problémád szempontjából nem lényeges...ha linket küldesz, attól tartok, hogy bár a problémát látni fogom, megoldást ez alapján egyáltalán nem biztos, hogy tudok mondani.
Az jutott csak eszembe, hogy meg kellene nézni, hogy a core Path modul be van-e kapcsolva?

0
0
holdenx képe

Be van kapcsolva a Path, a Fast Gallery generált oldalain kívül mindenhol szépen kiírja a címet, szóval nem értem, mi lehet a gond...

0
0