Ez miért jelez hibát?

kotto képe

Ca. 10 percenként lefut ez

http://efonyomda.hu/taxonomy/term/5

És az alábbi hibát jelzi ki.

EntityMalformedException: taxonomy_term típusú entitáson hiányzik a mezőcsoport tulajdonság. entity_extract_ids() függvényben (/home/efonyomda/www/includes/common.inc 7501 sor).

Annyira jöttem rá, hogy a term/1, term/2..term/5 nem jelenít meg az oldalon semmit, de pld. term/6 már egy tag-re mutat, és bejön hozzá az álnév is.

Elsősorban a term/5 izgat, mert mint írtam 10 percenként lefut és php hibát jelez.

Légyszi magyarázza ezt el nekem valaki.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Balogh Zoltán képe

Keres: EntityMalformedException

0
0
kotto képe

Csak néztem a naplózást, mert a webformomra akadt egy spamrobot, amit megoldottam a captchaval
Ezután már csak azért foglakoztam a hibajelzésekkel, mert érdekelt. Sikerült is egy cron lefutási hibát orvosolni, majd jött ez a hiba. Szeretném, hibamentessé tenni az oldalt, mert gondolom így gyorsabb lesz.

Errőla hibáról fogalmam sincs, mit jelent és hol, hogyan kezdjel el kutakodni a megoldás miatt.

0
0
tiburi képe

Egy ilyesmi hibába akkor futottam, amikor egy nézetben olyan mezőmegjelenítést használtam, ami taxonomy alapján volt szűrve és különböző taxonomy-k voltak eltérő csoportokban megjelenítve. És véletlenül töröltem az egyik szótárat... persze az eseted lehet ettől eltérő.

0
0
Lejla képe

Off:
A Spamicide modult ajánlom a Captcha mellé, a spamrobotokat jól átveri.
(bocs a topicba és a kérdéshez nem tartozó offolásért, de gondoltam hasznos tipp ide, főleg ha napi x robotpróbálkozás is átcsúszik - mert átcsúszik - a Captcha-n. Ha nem ide való a hsz, töröljétek, és elnézést!)

1
0
kotto képe

Baromira idegesít, főleg az, hogy rendszeres. valami mindig meghívja ezt: http://efonyomda.hu/taxonomy/term/5 és nem tudok rájönni, hogy mi hívja meg és miért.

Mit kéne csinálnom, hogy megtaláljam az okát.

0
0
vajdasági képe

Most hogy kozzetetted a forumon most mi is sokan megneztuk (tobbek kozott enis) igy most tobbszor jott elo gondolom :) Nem lehet hogy valamikor volt ott valami tartalom es akkor a keresorobotok is raneznek arra az oldalra? Persze ez nem a hiba megoldasa csak arra otlet hogy mi hivhassa meg ... Habar a log -okban latszana hogy ha bongeszok vagy robotok hivjak meg az oldalt ...

Utoirat: Most megneztem ujbol es nem csak a 5 -re hanem a 4, 3 stb. -re is hibat dob. Ha a 6 -ot irom be akkor atiranyit egy meglevo oldalra de a kisebb szamoknal nem boldogul, en az atiranyitas korul neznek szet ...

0
0
kotto képe

term/1-term/5-ig van az, hogy nincs tartalom mögötte utána már a tag szótár egy kifejezése van.
A megoldás talán az lenne, ha pont a ternm/1-et egészen a term/5-ig hozzá tudnám rendelni egy kifejezéshez, csak ezt nem tudom, hogy kell.
Ill. azt se értem, hogy mi hivja meg a term/5-öt olyan soxor a többit nem hívja meg, de ez az egy nagyon "népszerű"

0
0
vajdasági képe

Probald megnezni hogy a admin/config/search/path/list nincs -e valami bejegyzesed ami azokra a termekre mutat ...

Megneznem tovabba admin/config/search/path/update_bulk -menupontot is habar eles oldalon nem mernek kiserletezni vele de ha van egy helyi masolatod az egeszrol akkor azert megprobalnam ...

Sot megneznem az admin/config/search/redirect menupontot is hogy ott mik vannak.

Habar ha a term/1-term/5 -ig nincsen tartalom akkor talan azokat ki is lehet torolni abbol a szotarbol...Vagy azok mar nincsenek is benne a szotarban?

0
0
szantog képe

Próbáld meg a problémás termeket szerkeszteni, majd újramenteni.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

kotto képe

Egyszerűen nincsenek meg a term/1......term/5
Beírom őket, akkor hibát jelez.
Szeretném szerkeszteni,újramenteni de hogy kell?
Nem nagyon szeretnék a phpadmin-ban barkácsolni.

0
0
szantog képe

taxonomy/term/1/edit

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

kotto képe

Nem tudom, hogyan, de törlődött a táblából ez az 5 term olyan szinten, hogy kézzel kellett újre betennem és most már OK

0
0