Drupualgardens Locale modul

Tokai Alexandra képe

Drupalgardens-ben készítek egy weblapot. Azzal a problémával kerültem szembe, hogy hiába engedélyeztem, majd tettem alapértelmezetté a magyar nyelvet, továbbra is angolul jelenik meg az oldal. Kérhetnék ebben segítséget?

Köszönöm

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
nevergone képe

Az van, hogy ez két külön dolog. Engedélyezted a magyar nyelvet, ez oké. De ez csak ennyi, a felület fordításához másra van szükséged. Localization update-nek hívják a jószágot, amit ha feltelepítesz, akkor automatikusan letölti a fordításokat az LDO-ról, sőt a segítségével később is frissítheted őket.
Gyanúm szerint ez a modul már fent van neked a Gardens-en, az admin/config/regional/translate/update útvonalon van a varázsszerszám.
Sok sikert! :)

1
0
VCs képe

Ti használjátok éles site-on ezt a Localization update-et (február óta nem frissült és Beta3 állapotban van)?

Ennek kapcsán kérdezném, hogy miért van az, hogy a Drupal.hu nyitólapján letölthető, illetve a localize.drupal.org-on található magyar nyelvi csomag nem egyezik meg egymással, sőt most éppen verziókülönbség is van köztük?

Üdv.:Csaba

0
0
nevergone képe

Igen, gyakorlatban mi minden oldalon ezzel tartjuk naprakészen a fordításokat, probléma nem merült még fel vele.

0
0
VCs képe

Köszönöm! Már fel is raktam :)

0
0
Tokai Alexandra képe

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Sikeresen letöltöttem a magyarítást.:)
Szandra

0
0

Szandra