Drupal weboldal összeomlás

agostonl képe

Hú. Na. Az elmúlt 4 órám azzal telt, hogy kiderítsem mi történt, de sok eredmény nincs, ezért fordulok hozzátok.

Szerettem volna felrakni egy CSV-node importálást, erre a Node Import modult választottam, mert dolgoztam vele korábban.
Persze, kellett hozzá a Features és a Job Scheduler. Ahogy ezeket beizgattam, az oldal egyszerűen összeomlott. Azok a modulok, melyek nem foltak szülő-függőségben, mind leálltak. A sites/all/libraries mappából eltüntek a bootstrap és az egyedileg behelyezett dolgaim.

Most, csak, azt nem értem, hogy szerveroldali probléma volt-e, vagy vmelyik modul szétkontárkodta a rendszert.

Egyszer, egy másik projektnél, már találkoztam hasonlóval, de ott a libraries fájlai nem tüntek el, csak az SQL-t fektette meg.

Mielőtt bárki összeesküvést szimatolna, MySQL-auth, Auth Syslog Apache log átnézve, senki se jött be.

Mint nagyrabecsült kollégám szokta volt mondani... Menteni, mindent, mindenkor! Hát ez most bejött :)

Taxonomy upgrade extras: 
Drupal verzió: 
csakiistvan képe

Node import modul nem ismerem, feeds modult használunk importálásra, de kétlem hogy ez eltüntetné a libraries mappa tartalmát. Mit mond a hoszting, ki-milyen userrel járkált utoljára ott?

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

agostonl képe

Csak én jártam ott, a szerver az enyém.
Napi szinten kapom a behatolási próbálkozásokról a logokat, a fail2ban lazán dobálja el a Drupal-os, ssh-s és egyéb támadásokat.

0
0