Drupal 8 comment tiltása

szistvan képe

Hi!

Drupal 8-at telepítettem - lévén ez a legfrissebb verzió és gondolom a jövő útja is.
Nagy vonalakban sikerült beállítanom, viszont elakadtam abban, hogy a cikkekhez a hozzászólásokat teljesen le szeretném tiltani.
Google-val annyit sikerült kideríteni, hogy a comment mezőket le kell tiltani. Ezt - úgy gondolom - megtettem, így a kinézetben "már csak" az szerepel, hogy:

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni

Bejelentkezett felhasználónál pedig megmarad a "Hozzászólás" link, ami nem kellene. Tehát látszik, de hozzászólni ténylegesen nem tud, hiába kattint rá (gondolom a letiltott mezők miatt nem).

A forráskódban rákerestem, hogy hol helyezi el a "comment-forbidden" taget a fenti felirat formázásához, így bele tudnék rondítani, hogy ne írja ki, de gyanítom egy verziófrissítésnél ezt felül is csapná. Arról nem is beszélve, hogy nem szép, nem hatékony és nem hiszem, hogy csak ez az egy módja van.

Szóval a kérdésem: hogyan tudom a cikkek alól a hozzászólásra utaló összes részt letiltani, megszüntetni?

Előre is köszönöm a segítséget!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
aboros képe

ne csak rejtsd el, hanem töröld is a hozzászólás mezőt. miután minden hozzászólás mezőt töröltél, uninstallálhatod is a comment modult.

2
0

-
clear: both;