D9 Sticky menu

Joee képe

Drupal 9-re telepítettem TB Megamenu modult. A menü a "Primary menu" régióban van és nincs ott semmi más ezen kívül. Fölötte van a "Secondary menu" és a "Fejléc" régió. Szeretném a Primari menü régiót vagy a benne levő menüt "sticky" (ragadós) módúra átalakítani. (Vagyis azt szeretném ha úgy működne, hogy görgetéskor a amikor a menü eléri a böngésző tetejét akkor ott megragadva maradna és a többi tartalom görgetődne tovább). A Drupal 8-nál még volt ehhez modul, de a 9-hez már nem telepíthető. Megkerestem a régió css-t: "/core/themes/bartik/css/components/primary-menu.css" Ez így kezdődik:

  1. /* --------------- Primary Menu ------------ */
  2. .region-primary-menu {
  3. clear: both;
  4. }

Ezt átírtam így:
  1. .region-primary-menu {
  2. clear: both;
  3. position: sticky;
  4. }

Ezt próbáltam a " clear: both;" kihagyásával is, de nem működik.
A beállítást biztosan jó helyen próbálom módosítani, mert ha ezt állítom be:
position: fixed;
top: 0;
akkor a régió odatapad a felső részre és nem görgetődik tovább, tehát a módosítás helye jó.
Ugyanezt megpróbáltam úgy is, hogy megkerestem a TB Megamenu hasonló css beállításait és ott is próbálkoztam a "position: sticky;" beállítással, de ott is hatástalan. A böngészőknek (Firefox, Chromium) elvileg ismernie kellene ezt a beállítást, de mégsem reagálnak rá. A Delphi törölheti ezt a parancsot vagy mi lehet a probléma? Hogy tudnám megoldani a menü vagy a régió sticky módú használatát vagy mit rontok el?
Drupal verzió: