D7: Finder helyett Search

Anonymous képe

Sziasztok!

A Finder modult használtam a 6-os verzióban. Csak próbából feltettem - mivel más nem volt - a 7-esre írt, még .dev verziót, de jól le is "fagyott".

Próbáltam a Search modullal helyettesíteni amire szükségem van, de nem akarja...

Mindössze annyit szerettem volna, hogy a keresőmezőbe beírva egy Node címét azonnal a teljes nézet jelenjen meg, ahogy a Finderben is, tehát képpel együtt.
Sajnos a Search nem így tesz (perszer nem is ez a dolga), hanem csak listaszerűen, tehát még tovább kell kattintani a teljes tartalomért.

A Search modulban csak a Node-ra való keresést engedélyeztem és kerestem a Tartalomtípusban beállítást, hogy azonnal a Teljes tartalom jelenjen meg, de nem találtam ilyet,

Ilyet kerestem:

- Egyszerű (csak címek)
- Egyszerű (teljes)
- Beágyazott (csak címek)
- Beágyazott (teljes)

Ez volt a 6-osban, igaz ez a Hozzászólásokra vonatkozott.

Nem programozással rá lehet venni a 7-es Drupalt, hogy amíg nincs Finder, addig ezt a kis csekélységet megcsinálja nekem?

Az orgon végignéztem az ilyen jellegű modulokat, de ami van, az még nincs kész, a 7-es menürendszerét is teljesen végignéztem, hátha valahol befolyásolhatom ezt a működést, de nem találtam.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
vacati képe

Sziasztok!

Kipróbáltam a 7-esre írt Findert, ami még DEV kiterjesztéssel bír. Nem is működik hibaüzenet rengeteg nélkül.

Van esetleg ehelyett más modul, ami ezt tudja?

A legjobb lenne persze ha cora Keresőjével meg tudnám oldani amit szeretnék.

Csak én szeretnék ilyet, vagy mások máshogy oldják meg ezt a problémát?

0
0