d6 féle galéria d7 alatt

tkomlosi képe

Sziasztok!

Nagyon sokat keresgéltem a neten, de nem találtam olyan megoldást, ami nekem igazán megfelelt volna.
A mellékelt képen látszik, hogy a view modul hogyan jeleníti meg az albumokat, ezt el lehet érni valahogy d7 alatt is?
Néztem és d6-ban van olyan views modul formátum részénél, hogy gallery, de ilyet a d7-ben nem találtam, csak az alapokat (formázatlan, rács, stb.)

Előre is köszönöm a segítséget!

Minta, hogy mit szeretnék: albumok gyűjtő oldala

ipeto képe

Természetesen lehet, össze kell legózni a megfelelő mezőket. Nagyjából a következőkre van szükség:
- Formátum: Formázatlan lista
- Megjelenítés: Mezők

A mezőkhöz:
Tartalom: Képek (itt a beállítások között a "Több mezőre érvényes beállítások" között meg kell adni, hogy csak 1 elemet jelenítsen meg)
Tartalom: Cím
Tartalom: Body
Tartalom: Beküldés dátuma

A kapott eredményt utána a sminkben a kívánt formába lehet önteni. Mindennek az az előfeltétele, hogy létezzen a mondjuk "fotóalbum" nevű tartalomtípus, ahol egy mezőbe töltődnek fel a képek.

2
0
tkomlosi képe

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, ki fogom próbálni.

0
0
tkomlosi képe

Végül nem ollózgattam, hanem a node gallery modul megjelenése nagyon megtetszett, annyi problémám van vele, hogy az galéria oldalon hozza szépen a galériákat 4db mintaképpel, amik sajnos a saját közvetlen linkjükre mutatnak, nem a galériára, a galériára csak a node címe mutat.
a node gallery saját nézet beállítása viszont ezt a kezdőoldalt nem mezőkből szedi, hanem tartalom->bevezető, így nem tudom átállítani, hogy hova mutasson. Ilyenkor van valami mód, hogy a képek vagy a galériára mutasson vagy pedig ne is legyen kattintható?

Ha netán nem volt érthető teljesen, amit írtam, akkor itt az oldal:
galeria.doboz.hu

Itt meg lehet nézni, hogy a cím alatti négy kép, amit szeretnék nem kattinthatóvá tenni vagy az albumra irányítani.

Köszönöm szépen.

0
0
aboros képe

mi akadályoz meg benne, hogy egyszerűen átállítsd a nézetet tartalomról mezőkre és úgy alakítsd ahogy akarod?

1
0

-
clear: both;

tkomlosi képe

css-ben nem igazán vagyok otthon így nem tudom megcsinálni mezőkkel, hogy úgy nézzen ki mint most. :(
ezért reméltem valami más megoldást.

0
0