Commerce hibák

gülüke képe

Sziasztok!
Egyik ügyfél tegnap nem csinált semmit a site-jával az ő elmondása alapján (logokból ez látszik is, tehát nem ő a ludas), viszont a mai nap olyan hibák fogadták, amikkel nagyon nem tudunk semmit kezdeni:
főoldalon
Fatal error: Cannot access parent:: when current class scope has no parent in /xxxxxxxxxx/public_html/profiles/commerce_kickstart/modules/views/includes/view.inc on line 2438
ahol egy parent::init($init) hívás található, ami a views_db_object classában található init-et hívja. (Ez a rész a views_display class-on belül található, ami megvalósítja a views_db_objectet - 3.3-as viewsről beszélünk)
Amikor sikerült ezt a részt áthidalnom, akkor entity api-s, most legutóbb pedig rules-os hibák jöttek elő.
Valami nagyon nincs rendben, update.php-t se bírom lefuttatni, mert ott meg a rules-os error jön :S (a site-on a module-ok egy ideje nincsenek frissítve, ez is lehetne egy megoldás akár...)
Kipróbáltam még egy dolgot: korábbi backupot feltettem egy új db-be, majd ezt lőttem be a settings.php-ban. A problémák ugyanazok, tehát _elvileg_ nem setting-beli gond lehet, hanem ténylegesen kódszintű, amihez tegnap este óta senki nem nyúlt. Esetleg frissíthettek valamit a szerver beállításokon?
Igazából csak ötleteket várnék, konkrét megoldást szerintem ennyiből úgysem lehet adni, nem is várok el, csak hátha valakinek beugrik még ezalapján valami...
Üdv,
gülüke.

Drupal verzió: 
salvador képe

Szia!
Érdekes módon nálam is ugyanez a hiba jelenség. Tegnap este összeraktam egy jó kis nézetet, ami tökéletesen működött is. Egy címlista volt mindössze, amiben lehetett településre is szűrni. Semmi komoly.
Erre ma délelőtt ez a hibaüzenet fogadott, amikor beírtam a webcímet:
Fatal error: Cannot access parent:: when current class scope has no parent in /home/xxxxxx/public_html/sites/all/modules/views/includes/view.inc on line 2383
Drupal 6-ról beszélünk, és a Views 6.x-3.0 van fent. Csak akkor töltődik be az oldal, ha letörlöm a modult. Kipróbáltam, hogy felrakom a 6.x-2.16, vagy a 6.x-3.x-dev-et, de mindegyikkel ugyanaz a hiba.
Egyszerűen nem értem mi lett vele, mikor hozzá se nyúltam! :(
Valakinek van ötlete mit kellene csinálnom?
Előre is köszi!

0
0
Voluman képe

Ugyanez a hiba jött elő nálunk is (Drupal 6, Übercart, Views 2). Az oldalhoz nem lett hozzányúlva. Van egy olyan érzésem, hogy a szolgáltató változtatott valamit.

0
0
gülüke képe

Nálunk szolgáltató probléma volt, php-t frissítettek 5.3.27-re, valahogy az extends nyelvi elem nem működött jól...
Üdv,
gülüke.

0
0