colorbox hibásan jeleníti meg a képeket

venis képe

Colorboxot használok képgaléria megjelenítéséhez. De miután feltöltöm a képeket (tartalomtípusban korlátlan számú kép mező)akkor az oldalon rendesen jelennek meg a képek de ha colorboxxal nyitom meg akkor kép helyett csak karaktereket látok. Csatolt képen látszik mi jelenik meg. Mitől lehet ez?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
CsatolmányMéret
Kép ikon colorbox_hiba.jpg394.84 KB
venis képe

Azt elfelejtettem, hogy egy bizonyos idő után már jól jeleníti meg a képeket (ez kb 10-12 óra).

0
0

Üdv.
Venczel István

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent le bíró akaratot."

wouhn képe

Ilyet se láttam még. Én járnék egy kört a szolgáltatónál és megkérdezném, hogy tudnak-e valamit hasonló hibáról.

1
0
KisTasi képe

Tudod valamihez kötni, hogy mikortól jelenik meg jól a kép? Pl. lefut a cron, a szolgáltató csinál valamit, vagy megnyitja egy anonymus user, stb? A logban nincs erre utalóan semmi?

Amúgy én is azt javaslom, hogy kérdezd meg a szolgáltatódat, hogy van-e valami ötletük.

2
0
venis képe

Nem tudom semmihez kötni. Eddig amit próbáltam:
- cron többszöri futtatása, nem segített
- jquery cseréje nem segített
- más böngészőben megnyitni, nem segített
- colorbox, field slideshow modul újra telepítése, nem segített

0
0

Üdv.
Venczel István

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent le bíró akaratot."

akosms képe

Ha eredeti képet jelenítesz meg a colorboxban, tehát nem valamilyen stílussal átalakítottat, akkor is csinálja?

1
0
venis képe

Ha eredeti képet jelenítetek meg a colorbox-szal akkor nincs hiba. Tehát mostmár biztos hogy a szerverrel lesz a probléma szerintem.

0
0

Üdv.
Venczel István

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent le bíró akaratot."

szt képe

Megtaláltam az idevágó issue-t (a garbage szóra kerestem :)
https://drupal.org/node/1928496
Állítólag mégis modulbug, #23-nál van valami félmegoldásféle.

1
0