Ckeditor verzió száma nem található, később hibaüzenet

pante képe

Sziasztok!

Drupal 7.35 rendszeren használom a wysiwyg modult. A problémám az, hogy hiába másoltam jó helyre a Ckeditor full package fájljait, a wysiwyg modul képtelen volt a verziószámot azonosítani, így nem tudtam használni a Ckeditort.

Erre rágugliztam és azt találtam, hogy a wysiwyg modul editors mappájában lévő ckeditor.inc fájlt kell szerkesztenem.
Ezt:

  1. if (preg_match('@version:\'(?:CKEditor )?([\d\.]+)(?:.+revision:\'([\d]+))?@', $line, $version)) {

Erre:
  1. if (preg_match('@version:[\"|\'](?:CKEditor )?([\d\.]+)(?:.+revision:[\"|\']([\d]+))?@', $line, $version)) {

Így már tényleg felismeri a verziószámot és tudom használni a Ckeditort, viszont ha Ckeditorban szerkesztett tartalmat mentek hibaüzenetet kapok:

  1. Notice: Undefined index: css_classes wysiwyg_ckeditor_settings() függvényben (/.../public_html/sites/all/modules/wysiwyg/editors/ckeditor.inc 259 sor).

Ezekszerint mégsem csináltam jól valamit vagy a talált megoldás nem teljeskörű és új hibákat generált? Hogyan tudnám jól megcsinálni, hogy működjön, de hibaüzeneteim se legyenek?

Köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
csakiistvan képe

Egy kérdés csupán, kell neked a wysiwyg modul tudása, vagy elég lenne csak a Ckeditor modul?

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

pante képe

Igen, használom a több szövegformátum profilokat.

0
0
lazar képe

A dev verzió jól működik - nálam is.
Lásd még ITT

2
0
csakiistvan képe

A dev-el nálam is működött

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

pante képe

Köszönöm, stable-t használtam.

0
0