Ckeditor használat egyszerű honlapban Drupalból

munkakor képe

Van egy meglévő honlapunk, amelyet lecseréltünk egy formátumában másikra. A fejlesztő szerint a .txt fájlt a Ckeditor programmal tudjuk módosítani.
A Drupalt feltettem a honlapra és működik a Ckeditor modul is. A honlapnak a .txt fájlját szeretném elérhetővé tenni úgy, hogy a későbbiekben csak a Drupal felületre kelljen belépni és a honlapon látszódjon a módosítás eredménye.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Nagy Gusztáv képe

Nekem fogalmam sincs, hogy milyen txt állományról beszélsz. Szerintem valamit nagyon félreértesz.

0
0

Nagy Gusztáv

munkakor képe

A könyvet részben átolvastam és a problémára nem találtam megoldást. Pontosabban annyit találtam, hogy a Ckeditorhoz szükséges a Drupal, amelyet feltelepítettem.
Most a honlapom két részből áll:
1. A Drupal felület
2. A tényleges honlap Index belépéssel

A kettőt sehogy sem tudom összehozni, mert erre nem találtam választ.
A honlapon vannak HTML oldalak, amelyekbe .txt fájlok vannak becsatolva és ezeket szeretném szerkeszteni.
A szerkesztés és utána feltöltés helyett, a Drupalos megoldás, hogy azonnal láthatóvá válik a honlapon barátságosabbnak tűnik.
De a megoldást, hogy a Drupalból érjem el, még nem tudom.

0
0
vajdasági képe

Kevered a dolgokat, azt irod hogy az oldal fejlesztoje mondott valamit, ezek szerint van egy fejleszto aki az oldalt csinalja? Ha a www.munkakoralap.hu -rol van szo akkor az nem is drupal alapu ha jol latom. Azt irod hogy a ckeditorhoz kella drupal :) A drupal nem a ckeditor egy resze hanem a drupal magaban egy Valami es annak egy lehetseges bovitese az a ckeditor de leeht masik editor is.

Szerintem beszelj a fejlesztovel es kerdezz ra a reszletekre mert igy nemigen tudonk neked segiteni.

Ha a Drupallal akarsz foglalkozni akkor a konyvet ne reszben hanem reszletesen es tobbszor is olvasd el mert amiket irtal (nem megbantaskent irom) azt tukrozi hogy halvany lila gozod se nincs meg a legalapabb dolgokrol sem ami a druplat illeti. Sot meg a pillanatnyi halyzete sem igazan tudtad leirni nekunk. Szoval akkor h anem tevedek van egy fejleszto aki csinalja az egeszet es o majd a ckeditort fogja beintegralni az oldalba hogy ti azon keresztul azokat a txt fajlokat tudjatok majd modositgatni. De akkor te miert is tetted fel a druplat? Gondolom a ckeditort a fejleszto majd beilleszti ahova kell...

Erdemes lenne utannaerdeklodnod es ennek fenyeben szepen erthetoen megirni a reszleteket hogy segiteni tudjunk.

1
0
munkakor képe

A könyvet részben átolvastam és a problémára nem találtam megoldást. Pontosabban annyit találtam, hogy a Ckeditorhoz szükséges a Drupal, amelyet feltelepítettem.
Most a honlapom két részből áll:
1. A Drupal felület
2. A tényleges honlap Index belépéssel

A kettőt sehogy sem tudom összehozni, mert erre nem találtam választ.
A honlapon vannak HTML oldalak, amelyekbe .txt fájlok vannak becsatolva és ezeket szeretném szerkeszteni.
A szerkesztés és utána feltöltés helyett, a Drupalos megoldás, hogy azonnal láthatóvá válik a honlapon barátságosabbnak tűnik.
De a megoldást, hogy a Drupalból érjem el, még nem tudom.

0
0
leonidasz képe

A txt file tartalmát crtl+c majd crtl+v billentyű parancsokkal illeszd be az editor input felületére, azaz a textareába.

0
0