Betűméret és galéria

Angelandwitch képe

Üdvözlet! Két dologban is segítséget szeretnék kérni.
Az egyik, hogy CorporateClean sminket, és a megrendelőm azt kéri, hogy a webhely neve legyen nagyobb betűvel. Nézegettem a css fájlokat, de nem vagyok programozó, nem találtam meg amit kerestem. :( Van egyáltalán erre lehetőségem?
A másik az volna, hogy létre kell hoznom galériát. Ezzel nincs is gond, az meg van csinálva (GalleryFormatter + Views + Ctools), de most azon gondolkozom, hogy ennyi nem elég ahhoz, amit a megrendelőm kér. Úgy kellene megcsinálnom, hogy lenne külön albuma a városoknak, azon belül pedig lennének az egyes ingatlanok bélyegképei, és arra kattintva további ingatlanos képek az adott vityillóról. Ezt hogy tudom megoldani?
Hálásan köszönöm a segítséget! :)
További szép estét kívánok!

Drupal verzió: 
Fórum: 
flat-z képe

Első kérdésedre:
A smink stlye.css fájljában a 49.sorban található:
#site-name {
font-size: 100%
}

az érték százalékban van megadva jelen esetben. Amennyiben ezt az értéket pl 320%-ra állítot, sztem a kívánt eredményt érheted el.

kép

Természetesen javaslom al-smink készítését, hogy ne az eredeti sminkben vidd véghez a módosításokat. Nagyon sok jó leírást találsz hozzá... pl ezt

Remélem tudtam segíteni. Szép napot!

2
0
Angelandwitch képe

Hálásan köszönöm a segítséget! A %-ok állításával próbálkoztam, de több mint valószínű, hogy nem jó helyen. :)
Al-sminket még nem készítettem, de ezt is el kell kezdeni valamikor :D
Szép napot Neked is! :)

1
0
Angelandwitch képe

Megkerestem:
#site-name { font-size:130%; }

Ezt átírtam csak a szám változtatásával, de semmi az ég világon nem változott. :(
Tudok még tenni vmit? Vagy rosszul mentek? Mert a TC fel is töltötte a módosított css-t, tehát ezt sem hagytam ki.

0
0
flat-z képe

Ha átírtad, elmentetted és kicserélted a fájlt, működnie kell. Néha a gyorstár teljes ürítését kell elvégezned admin-menüből, vagy ctrl+F5 kombót nyomni.

2
0
Angelandwitch képe

A ctrl + F5 hiányzott :)
Nagyon szépen köszönöm!!!

2
0
flat-z képe

;)

1
0