Beállítás

DsTotti képe

Helló, valaki segítene abba, hogy a cikkek vagy akár a rólam tartalomtípust megírom minden ok de megjelenik, olyan hogy tovább a folytatáshoz, azt szeretném kivenni, megoldható?
+
Egész cikket vagy leírást lássam , ne csak akkor ha továbbra megyek.

köszi előre is

Drupal verzió: 
Nagy Gusztáv képe

Jó lenne tudni, hogy pontosan mi is a szitu. Ha a címlapon megjelenő tartalomról van szó, akkor a tartalomtípus mezőinek megjelenítésére lesz szükséged. Node ez nem csak a címlapon, hanem máshol is hatással lesz.

0
0

Nagy Gusztáv

DsTotti képe

Főoldalra szeretnék egy bemutatkozást, de kb fele szöveget jeleníti meg a többit meg akkora ha Tovább a bejegyzésre megyek rá, és nekem itt kellene az hogy teljes szöveg legyen !
ui.: 'tartalomtípus mezőinek megjelenítésére lesz szükséged.' ez hogy is van? nem baj ha többire is hatással lesz.

0
0
Nagy Gusztáv képe

Ha a címlapon nem híreket, hanem egyetlen tartalmat akarsz, akkor az admin/config/system/site-information oldalon az Alapértelmezett címlap-nak állítsd be a node/x útvonalat, ahol x a tartalmad id-je. (Az URL-ben látszik.)

0
0

Nagy Gusztáv

DsTotti képe

Nagyon szépen köszönöm megoldva a probléma !

0
0
DsTotti képe

<ahref="http://kepfeltoltes.hu/view/130402/2250061N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezt szeretném kivenni pontosabban. Mert a teljes szöveget már meg tudom jeleníteni.

0
0