Basic page-ben létrehozott képekre rollover effekt

Toxic képe

Sziasztok ! Kezdő drupalos vagyok, és nem tudom hogy ez a kérdés volt-e már feltéve. Sok oldalon kerestem eddig a megoldást, de valahogy nem sikerült összehoznom. A kérdés a következő lenne : a megrendelő kérésére ki kellett venni a Címlap linket. Az általa létrehozott png képeket beraktam egy basic page-be és megszerkesztettem a linkeket a CKeditorral ( az aloldalakat is létrehoztam ). Ez eddig rendben is van de minden gombnak 2 fajta változata van, az egyik a fehér betűvel a másik meg a szöveg mögötte piros négyzet. Namármost azt el lehet érni valahogy ha rámegyek a gombok bármelyikére akkor a piros kép jelenjen meg ha meg elveszem a kurzort visszaugrik a sima képre ( mint a rollover effekt ). Leszedtem a Rollover filter modult de most vagy én vagyok a béna vagy nem tudom, de eddig sehogysem sikerült megoldanom :) Ha lehetséges valami "szájbarágós" segítséget kérnék.

Erről az oldalról van szó : http://koronapizzeriacsepel.hu

Köszönöm a segítséget !

Taxonomy upgrade extras: 
Drupal verzió: 
Nagy Gusztáv képe

Amit ezzel az oldallal csinálsz, ahhoz kár Drupalt használni. Félredobod, kiiktatod a Drupal megoldásait, és helyette csinálsz kézzel egy másik megoldást.

A kérdésedre pedig a CSS :hover tulajdonságát lenne érdemes megismerni. Már ha jól értem a kérdésedet.

1
0

Nagy Gusztáv