Algalériák listázása nézetben

osimester képe

Kedves Mindenki!

Kérném a segítségeteket. Az image modul, a views modul és a block reference modul segítségével szerettem volna a következőt megvalósítani:

Az image modul segítségével létrehoztam több galériát csoportosításban. Többszintű al-galériáim is vannak.

A block reference modul segítségével szeretnék egy node-ba egy a views-al előállított nézetet becsatolni block-ként.

Amivel gondom van:
ebbe a blockba szeretném a views-al összeszedni egy bizonyos algaléria alá berendelt algalériákat. Így ha később egy új al-galériát vesznek fel ebbe a csoportba, az automatikusan bekerülne. Sajnos, eddig nem találtam meg a viewsban azt a beállítást, hogy ezt elérjem.

Amit eddig sikerült: sikerült kézzel betennem a nézetbe az egyes galériákat, de ez azért nem a legpraktikusabb megoldás, mert ez rám korlátozza a galériák felvételét és szeretném ezt a lehetőséget a felhasználóknak megteremteni.

Nézegettem azokat, amit a keresőben találtam, de nem találtam a megoldást meg bennük.

Ha tudtok kérlek segítsetek.

OSI - Köszönöm!

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Ramirez_hun képe

Első körben a Views attach (7 alatt az Insert View tud hasonlót), amire szükséged lehet. Ez megoldja a view becsatolásást node-ba. Avagy a Display Suit is tud hasonlót, az "add block filed" rész segítségével.

Ami a dolgok szűrésést illeti, a szövegkörnyezeti szűrők (contextual filters 7-ben), ami 6 alatt még "arguments" néven futott, lehet a hasznodra. Okulás itt.

1
0

- ad astra per aspera -

osimester képe

Megnéztem a videót és még egy párszor megfogom. Köszönöm a segítséget. Ha nem boldogulnék vele, akkor még visítok.

Még egyszer köszi!

0
0