2 domain, semmi bonyolult, de...

osimester képe

Üdv Mindenkinek!

Átolvastam néhány cikket, de elsősorban a következőt mazsoláztam: Multisite - egy Drupal több domainhez

Nagyon jó leírás, mégis némileg bizonytalan vagyok. Az én helyzetem röviden ennyi:

Van két domain. Az egyik egy mintatermet mutat be, a másik pedig a márkát, ami a mintateremben van.
Itt szigorúan a tartalmak közösek csak, nincsenek nagy mennyiségben felhasználók, de az a kevés is közös. Rengeteg kép van és ezek adminisztrációja horrorisztikus.
Egyetlen plusz dolog, hogy van egy-egy google analytics fiók az oldalakhoz.

Ehhez a helyzethez a Domain Access modulos megoldás való nekem (plusz szét kell írjam a settings.php-t a megfelelő mappákba)?

Csak bizonytalan vagyok a választásban és nem nagyon van lehetőségem tesztelésre, maximum aldomainekkel. (aldomin tesztelés ugyan az mint ha fődomainekkel csinálnám?)

Csak egy igen-nem megerősítésre lenne szükségem.

Köszönöm!

OSI

U.i.: Lehetőségem van újra elkezdeni felépíteni az oldalakat, adatvesztés veszélye nélkül

Drupal verzió: 
aboros képe

domain access » igen.
settings.php külön mappákba » nem.

domain access esetén nincs multisite. egy telepítés van, egy adatbázis. a két "site" kezelését maga a domain access végzi. a README es az INSTALL szövegfileok elolvasása nélkül ne állj neki, mert a domain access azért némileg bonyolultabb a bekapcslom aztán megy típusú moduloknál.

0
0

-
clear: both;

osimester képe

Értem. Már olvasom is. Köszönöm a segítséget!

Még annyi kérdés, hogy ha letesztelem aldomain-ekkel, a domain access-t akkor az ugyan az mint fődomainekkel?

A kérdéses domainekkel egyelőre nem tudom letesztelni, mert azokon most van weboldal.

OSI

0
0
aboros képe

mindegy neki, hogy aldomain vagy teljesen más fődomain.

0
0

-
clear: both;

osimester képe

Köszönöm a segítséget!

0
0